Bağcılar Fare İlaçlama servisimiz, Güneş Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan, etkili ve kalıcı çözümleriyle profesyonel bir ilaçlama gerçekleştireni önemli bir fare ilaçlama servisidir. Günün her saati faaliyet göstermekte olan fare ilaçlama servisimize, sitemizde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

FARE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Bağcılar Fare İlaçlama servisimiz, uygulamakta olduğu profesyonel fare ilaçlama yöntemleri ile, hızlı bir şekilde kalıcı sonuçlar elde etmektedir. Fare ilaçlamaları genellikle, fare sayısına ve ilaçlanacak olan alanın genişliğine göre değişiklik göstermektedir. Fare ilaçlamalarında kullanılan ilaçlama yöntemleri aşağıdaki gibidir:

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Bu ilaçlama yöntemlerinden genellikle tercih edilmekte olanı sıvı ilaçlama yöntemleri ile fare istasyonlarıdır. Sıvı ilaçlamalar hemen hemen her türlü zararlı canlının imhasında kullanılmakta olan bir ilaçlama yöntemidir. Bu sebeple fare ilaçlamalarında da oldukça etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Sıvı ilaçlar, genellikle farelerin geçiş noktalarına olamak üzere, püskürtme tekniği ile uygulanmaktadır. Fareler genellikle geçtiği her noktaya idrarını, dışkısını ve üzerinde taşımakta olduğu bakterileri de yaymakta olduğu için, yaşam alanlarımızı oldukça büyük bir bakteri tehlikesi altında bırakmaktadır. Sıvı ilaçlamalar bu bakterilerin ve ortamda oluşturdukları kirli havanın temizlenmesini sağlayan, oldukça önemli bir ilaçlama türüdür.

Sıvı ilaçlamalar dışında kullanılmakta olan fare istasyonları, genellikle ilaçlanacak alanın geniş olması ve fare sayısının çok fazla olması durumunda kullanılmaktadır. Bu aparatlar, fareyi zehirleyecek olan ilacı, diğer canlılardan uzak tutmak amacıyla tasarlanmış olan bir aparattır. Fare istasyonlarına yerleştirilen ilaçlara sadece fareler rahatlıkla ulaşmaktadır ve ilaçtan sadece tatmış olmaları bile etkili olmaktadır. İlacı kemiren fareler, dört saat kadar kısa bir süre içerisinde zehirlenerek ölmektedir. Bu sebeple oldukça etkili bir ilaçlama yöntemidir. Bağcılar Fare İlaçlama servisimiz, etkili olan tüm fare ilaçlama uygulamalarını profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla birlikte uygulamakta ve kısa süre içerisinde oldukça etkili sonuçlar elde etmektedir.

BAĞCILAR FARE İLAÇLAMA FİYATLARIMIZ

Bağcılar Fare İlaçlama Fiyatlarımız, ilaçlanacak olan alanın büyüklüğüne ve uygulanacak olan yöntemlere göre değişiklik göstermektedir. Bazı binaların ilaçlamalarında, farelerin uzun süreli bir şekilde ortadan kaldırılması için, düzenli aralıklarla tekrarlar yapmak gereklidir. İlaçlamada yapılan bu tekrarlar, fare ilaçlama fiyatlarını etkilemekte olan unsurlardır. Fakat yine de fare ilaçlama fiyatları sanıldığı kadar yüksek fiyatlarda değildir. Bağcılar Fare İlaçlama servisimiz, uygulamış olduğu etkili ilaçlama yöntemleri ve profesyonel ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmektedir. Sizler de uygun fiyatlar karşılığında etkili bir fare ilaçlama hizmeti almak isterseniz, Bağcılar fare ilaçlama servisimize, sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72