İstanbul’un her noktasına ulaşan firmamızın tüm ilçe ve semtlerinde böcek ilaçlama şubeleri ve servisleri mevcuttur. Azakapı Böcek ilaçlama servisimiz Beyoğlu Şubemizin çatısı altında kaliteli, garantili ve ekonomik fiyatlarla 7/24 kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır.

Tarihler ve takvimler yaz mevsimini gösterdiğinde haşere böcekler sahnedeki yerlerini alırlar. Haşere ve haşere türleri fiziksel ve biyolojik genleri nedeniyle hızlı ürerler. Hızlı çoğalırlar. Haşereler yumurta bırakarak çoğaltılırlar. Genellikle yumurta bırakıtları alanlalar hanelerimiz ve iş yerlerimiz olmaktadır.  Haşerelerin yanında kemirgen, sürüngen ve asalak türleri de üreme ve çoğalma evreleri farklıdır.

Özellikle yaz aylarında popüler olan haşere türleri; Fare, pire, hamamböceği, kalorifer böceği, kene, kırkayak, akrep, kertenkele, gümüş böceği, tespih böceği, uyuz böceği, top böceği, kulağakaçan, danaburnu böceği, akar, Amerikan hamamböceği, Alman hamamböceği, karınca, örümcek, kakalak, tahtakurusu, lağım faresi, ev faresi, fındık faresi, çatı faresi, sinek, sivrisinek, yaban arısı, eşek arısı, çekirge, mite, mayt, gibi daha pek çok zararlı canlı türünü rahatlıkla kontrol altına alabiliyoruz.

Haşere türlerinden güvenle kurtulmanın en önemli yolu böcek ilaçlaması yapmaktır. İlaçlama hizmetlerini satın alırken, ilaçlama firmalarını, ilaçlama fiyatlarını ve şirketleri gözden geçirmenizde fayda var. Ucuza ilaçlama yaparım mantığı ile hem paranızdan, hem de canınızdan olmayın ve mutlaka uzman kadrolar ile çalışın.

Azakapı haşere ilaçlama servisimiz, profesyonel olarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Mücadele ve Yöntemler

Firmamızın kullandığı, modern araçlar çağımızın son teknolojisiyle bezenmiştir. Alanında uzman ekibimiz ve saha personellerimizle sizlere leke ve iz bırakmadan ekonomik ve garantili ilaçlama yapıyoruz. İlaçlama yöntemlerimiz; Sıvı ilaçlama, Jel ilaçlama, Kokulu ilaçlama, Kokusuz İlaçlama ve Fare istasyonlarıdır.

7/24 kesintisiz hizmet veren Azakapı ilaçlama servisimizi arayarak, çağrı merkezimizden ücretsiz teknik bilgi ve ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ev ve iş yerlerinizde güvenle kullanılabilecek olan ilaçlarımız sağlığınıza zarar verecek bir unsur bulundurmaz. Ekonomik fiyat fırsatlarımız ve Garantili ilaçlama servislerimiz için hemen arayın. Sizlerde yaşam alanlarınızda rahat ve temiz bir hava alın.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72