Haşereler dünden bugüne pek çok insanın en önemli sorunlarından birisi olmuştur. Haşerlerden kurtulmak için ise en doğru yol haşere ilaçlamadır. İlaçlama doğru yöntemlerle yapıldığı takdirde son derece fayda sağlamakta ve evi ya da işyerinin hijyenini korumaktadır. Güneş Böcek İlaçlama yılların tecrübesi ile İzmir, Kocaeli ve İstanbul’da her ilçede insanların haşere sorununa cevap vermiş ve anında bu sorunu ortadan kaldırmış bir firma olarak işlemlerine devam etmektedir. Bu kapsamda İstanbulda Ayvansaray Mahallesi böcek ilaçlama servisi ile oturan sakinlerin haşereden kurtulma derdine son vermektedir.

Ayvansaray Mahallesi Böcek İlaçlama Servisi

Haşereler çok çeşitli olmakla beraber hepsinin verdiği zarar farklıdır. Kimisi sokarak ya da ısırarak zarar verirken kimisi ortama bıraktığı yumurta ya da dışkıları ile dolaydan yoldan zarar vermektedir. Hamam böceği ya da fare gibi canlılar genellikle mutfağı ya da kileri olan yerlere sızarlar ve gıdalara bıraktıkları salgılar nedeniyle gıda zehirlenmelerine yol açarlar. Akrep, çıyan gibi canlılar zehirlidirler ve insanı soktukları dahilde felce neden olmakla beraber ölüme varan sonuçlar ortaya çıkarabilirler.

Haşereler hızlı bir şekilde çoğaldıkları için sadece tek bir haşere görülse bile hızlı bir şekilde ilaçlama tedbiri alınmalıdır. İlaçlama jel, sıvı, kokulu, kokusuz vefare ilaçlama teknikleri şeklinde uygulanmaktadır. Hangi yöntemin uygulanacağı ise haşere problemine göre değişiklik gösterecektir. Hamam böceği gibi dayanıklı canlılar için genellikle kokulu ve yoğun ilaçlama yöntemi uygulanmaktadır. İlaçlama işlemi; ev, okul, fabrika, mağaza, alışveriş merkezi, site, apartman, park, bahçe, piknik alanı gibi daha pek çok yere yapılmaktadır.

Haşere ilaçlama profesyonellik gerektirir. Alanında uzman bir ekip, kaliteli ilaçları ile ilaçlanacak alana gelip işlemi bitirecektir. Siz de haşerelerden şikayetçiyseniz ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız hemen Güneş Böcek İlaçlama firması ile irtibata geçin.  İstanbul’da Ayvansaray Mahellesi böcek ilaçlama hizmeti almak için Güneş Böcek İlaçlama ile irtibata geçmeniz yeterli. Her türlü haşereyi ortadan kaldıran kaliteli ilaçlama ile rahat bir nefes aldıran Güneş Böcek İlaçlama İstanbul, İzmir ve Kocaeli’inde her ilçede sağladığı hizmetler ile fark yaratıyor. Siz de hemen arayın, haşere sorunundan en hızlı şekilde kurtulun.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72