Avcılar

İstanbul Böcek İlaçlama Servisi

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde standart fiyatlar ve zamanında servis garantisi ile çalışıyoruz.

Bilgi Alın

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Avcılar İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ilçelerden biridir. Firmamız, Avcılar böcek ilaçlama şubesi ile Avcılar bölgesinde yer alan tüm semtlere haşere ve böceklerle mücadele hizmeti vermektedir.

Avcılar bölgesinde en çok şikayet aldığımız semtler;

  • Ambarlı
  • Denizköşkler
  • Firüzköy
  • Gümüşpala
  • Mustafa kemal paşa

Avcılar böcek ilaçlama şirketi olarak çalışmalarımızı sürdürürken önceliğimiz daima insan ve çevre sağlığını korumaktan yana olmuştur. Firmamızın Avcılar şubesi, Sağlık Bakanlığı tarafından gereken tüm onaylı belgelere sahip yasal bir kuruluştur. Böcek ve fare ile mücadele yöntemlerinde kullanmış olduğumuz ilaçların tümü Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış olup insan sağlığına herhangi bir zarar vermemektedir.

Avcılar da böcek ile mücadele hizmetini açık ve kapalı tüm alanlarda uzman personelimiz eşliğinde gerçekleştirmekteyiz. Haşereleri kontrol altına alma ve etkisizleştirme yöntemlerimiz; ev, ofis, işyeri, apartman, fabrika, depo, bina, havalandırma, okul, yurt, dershane, hastane, alışveriş merkezi, park, bahçe, sera, site gibi iç ve dış tüm alanlarda güvenle uygulanmaktadır.

Yaşam sürdüğümüz alanlarda gezinen haşereler dolaştıkları yerlere mikrop ve bakteri bırakarak çok sayıda hastalığa neden olmaktadır. Yaşam alanlarımızı sağlıksız ve güvensiz ortamlara dönüştüren haşere ve fare türlerinden kısa zamanda kurtularak bulundukları ortamları dezenfekte etmek gerekir. Aksi durumlarda yaşam sürdüğünüz alanlar gün geçtikçe haşerelerin yuvası haline dönüşecektir.

Yaşam alanlarınızda yer edinen böcek türlerini kısa zamanda etkisiz kılmak için firmamız bünyesinde görev alan ziraat mühendislerinin belirlemiş olduğu ilaçları ve ilaçlama yöntemlerini kullanmaktayız. Kullanılan ilaçlar ve yöntemler haşere türüne göre özel olarak hazırlanmış olup kısa zamanda etkisini göstermektedir.

İlaçla mücadele yöntemleri; Sıvı, Kokulu, Kokusuz, Jel ilaç teknikleri ve fare istasyonlarıdır.

Firmamız, İstanbul genelindeki tüm şubelerinde olduğu gibi Avcılar firması ile ilaçlı mücadele uygulamalarını kaliteli ve ekonomik ilaç fiyatları ile sunmaktadır. Böceklerle mücadele şirketleri arasında öncü firma olarak faaliyetlerimizi 20 yılı aşkın süredir sürdürmekteyiz.

En çok ilaçlı mücadele yaptığımız haşere türleri; Oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, çıyan, pire, bit, kene, akrep, Hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karafatma, fare, salyangoz, örümcek, kırkayak, yılan, ağaç kurdu, tatarcık, tahtakurdu, tespih böceği, güve, kakalak, mite, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi.

Haşerelere karşı gerçekleştirilen etkin uygulamaları yılın her mevsimi görülmektedir. Özellikle yaz aylarında pire şikayetleri çoğalarak pire ile mücadele uygulamaları sıklıkla gerçekleşmektedir.

Avcılar’daki böcek ilaçlama firmaları arasında en kaliteli ilaç hizmetini sunan firmamız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 ulaşarak detaylı bilgi almanız mümkündür. Haşere, böcek ve kemirgenlere yönelik tüm uygulamalarımız müşterilerimizin belirlemiş olduğu tarihler içerisinde gerçekleşmektedir. Firmamızdan mücadele hizmeti almak istediğiniz vakit iletişim numaralarımızdan Müşteri Temsilcilerimize ulaşarak randevu talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Sıklıkla ilaçlama servisi talebi aldığımız haşere türlerini görün

Pire İlaçlama

Pire ilaçlaması ve pire ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Fare İlaçlama

Fare ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Bit İlaçlama

Bitler ile mücadele hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kene İlaçlama

Kenelerden kurtulma yolları ve daha fazlası...

Mücadele ettiğimiz tüm haşere türlerini görmek ister misiniz? Tüm haşereleri görün

İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde sabit fiyatlar ve zamanında servis garantisi

Avcılar İlaçlama

Adalar İlaçlama

Arnavutköy İlaçlama

Ataşehir İlaçlama

Bağcılar İlaçlama

Bahçelievler İlaçlama

Bakırköy İlaçlama

Başakşehir İlaçlama

Bayrampaşa İlaçlama

Beşiktaş İlaçlama

Beykoz İlaçlama

Beylikdüzü İlaçlama

Beyoğlu İlaçlama

Büyükçekmece İlaçlama

Çatalca İlaçlama

Çekmeköy İlaçlama

Esenler İlaçlama

Esenyurt İlaçlama

Eyüpsultan İlaçlama

Fatih İlaçlama

Gaziosmanpaşa İlaçlama

Güngören İlaçlama

Kadıköy İlaçlama

Kağıthane İlaçlama

Kartal İlaçlama

Küçükçekmece İlaçlama

Maltepe İlaçlama

Pendik İlaçlama

Sancaktepe İlaçlama

Sarıyer İlaçlama

Silivri İlaçlama

Sultanbeyli İlaçlama

Sultangazi İlaçlama

Şile İlaçlama

Tuzla İlaçlama

Ümraniye İlaçlama

Üsküdar İlaçlama

Zeytinburnu İlaçlama