Avcılar fare ilaçlama uygulaması Güneş Böcek İlaçlama firmamız tarafından verilen hizmetlerden biridir. İstanbul’un bütün ilçelerinde olduğu gibi Avcılar ilçemizde de 7/24 fare ilaçlama servisimizle hizmet vermekteyiz. Ekonomik ve avantajlı Avcılar fare ilaçlama hizmetimiz garantilidir. Müşterilerimize hizmet sonrası yasal evraklar teslim edilmektedir.

Avcılar’da hizmet verdiğimiz firmalardan bazıları şunlardır: Avcılar Müdürlüğü, Divan Otel Avcılar, Karadeniz Fırını Avcılar, Taş Fırın Avcılar. Her semt ve ilçede olduğu gibi sabit olan fiyatlarımız Avcılar ilçemizde de geçerlidir. Referanslarımız bölümünden diğer referanslara da ulaşabilirsiniz.

Farelerin Zararlı Özellikleri

  • Fareler, kıkırdaklı bir yapıya sahip olduklarından en dar alanlardan bile geçebilmektedirler.
  • Fareler pis alanlarda yaşarlar ve mikropları yaşam alanlarımıza taşıyabilirler.
  • Kemirgen canlılar olan fareler eşyalarımıza zarar verirler. Kabloları kemirerek yangınlara sebep olabilirler.
  • Fareler yılda ortalama 30 yavru doğururlar. Fare ilaçlama yapılmadığında çoğalarak yaşam alanlarımızı işgal ederler.
  • Fareler genellikle toplu halde yaşarlar. Bir fareyi öldürmek probleminize çözüm değildir.

Fare İlaçlama Nasıl Yapılıyor

Fareler, kokusuz yöntemlerle yok edilemezler. Zehirli yem, sıvı ilaçlama ve fare istasyonu yöntemleri tercih edilebilir. Avcılar fare ilaçlama hizmetimiz içerisinde tüm bu uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

Fare ilaçlama uygulamasını gerçekleştirdiğimiz mekanlar; ev, ofis, apartman, okul, fırın, bodrum, tesis, araç, market, rezidans, villa, alışveriş merkezleri, iş yeri ve bahçelerdir. Her alan için uygulanacak ilaçlama yöntemi farklılık göstermektedir. Geniş ve dar alanlar, evler veya diğer yaşam alanları için uygulanacak yöntemler farklıdır.

Fare ilaçlama, profesyonel fare ilaçlama uzmanlarına bırakılmalıdır. Farelerin türü ve çeşitlerine göre ilaçlama teknikleri çeşitlenmektedir.

Fare İlaçlama Yöntemleri

Sıvı ilaçlama, kokulu olarak genelde evler ve küçük alanlarda gerçekleştirilir. Kokulu olarak yapılan bu ilaçlama işleminden önce gıda maddelerinin ağızları kapatılmalıdır. İstasyon ilaçlama yöntemiyle ise fareler ilaçları yedikten sonra su içtiklerinde ölürler. Böylelikle temiz ve hijyenik bir imha işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Güneş Fare İlaçlama

Evlerinizde yapacağınız fare ilaçlama uygulamalarının sonuç vermesi çok zordur. Fare kapanı gibi yöntemler, yaşadığınız alanda istenmeyen manzaralara sebep olur. Ayrıca bu ve benzeri yöntemler hijyenik değildir. Sağlığınız açısından sakıncaları bulunmaktadır.

Avcılar fare ilaçlama hizmetimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. 7/24 arayarak bilgi alabilir, hizmetimizden uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz.


Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72