Avcılar Cihangir Böcek İlaçlama servisimiz, Güneş İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan, kısa süre içerisinde tüm haşere ve kemirgen problemlerine son veren profesyonel bir böcek ilaçlama servisidir. Geliştirmiş olduğu etkili ilaçlama yöntemleri ile açık ve kapalı her türlü alanda kalıcı çözümler üretmekte olan Cihangir Böcek İlaçlama servisimiz, dilediğiniz gün ve saatte problemlerinizin ortadan kaldırılması için faaliyet göstermektedir.

Böcek İlaçlama Ne Zaman Yapılmalıdır?

Böcek, haşere ve kemirgen problemleri her dönem yaşanabilen problemler olmakla birlikte özellikle yaz aylarına geçiş sürecinde yoğunlaşabilmektedir. Bu nedenle yaşam alanlarınızda rutin bir böcek ilaçlama işlemi gerçekleştirmeniz, oluşabilecek haşere problemlerinin önüne geçmeyi sağlayacaktır.

Evlerinizde ya da iş yerlerinizde herhangi bir böcek, haşere ya da kemirgen istilasından şüpheleniyorsanız, çok fazla zaman kaybetmeden böcek ilaçlama firmalarıyla irtibata geçmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde bu zararlı canlıların etrafa yaymış oldukları bakteri ve mikroplar nedeniyle birçok tehlikeli hastalıkla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu hastalıklar zamanla müdahale edilmediği takdirde ölümcül vakalara da dönüşebilmektedir. Bu nedenle böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanmanız hem sağlığınızın hem de yaşam kalitenizin korunması adına oldukça önemlidir. Avcılar Cihangir Böcek İlaçlama servisimiz, geliştirmiş olduğu etkili ilaçlama yöntemleriyle kısa sürede tüm haşere problemlerine son vermektedir. 7/24 hizmet sunmakta olan servisimiz, kalıcı sonuçlara ulaşarak sizleri haşere mağduriyetinden kurtarmaktadır.

Böcek İlaçlama Sonrası Temizlik Yapılır Mı?

Böcek ilaçlamaları, kullanılan kimyasal maddeler ve uygulanan yöntemler nedeniyle oldukça dikkatli bir şekilde yapılması gereken işlemlerdir. Bu nedenle alanında uzman ve tecrübeli kişilerce gerçekleştirilmelidir. Böcek ilaçlama işlemleri sırasında evlerinizi iki saat kadar kapalı tutmanız, işlemin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır. Daha sonra yarım saatlik bir havalandırmanın ardından yaşam alanlarınızda günlük aktivitelerinize devam edebilirsiniz.

Böcek ilaçlamaları sonrasında en az bir hafta kadar ıslak temizlik yapılmamalıdır. Aksi takdirde ilacın etkisi beklenilenden daha az olacaktır ve yaşam alanlarınızdaki haşere problemi kalıcı olarak çözülemeyecektir. Fakat kuru temizliklerin herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Böcek ilaçlama öncesi ve sonrasında uyulması gereken hususlara dikkat edildiği takdirde işlemlerin etkisi oldukça yoğun bir şekilde gerçekleşecektir. Avcılar Cihangir Böcek İlaçlama servisimizin tecrübeli ilaçlama ekipleri, uygulayacakları ilaçlama işlemleri öncesi ve sonrasında müşterilerimizi detaylı olarak bilgilendirmektedir. Servisimiz, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ve uzman kadrosuyla birlikte uygulamış olduğu profesyonel böcek ilaçlama hizmetleri sonrasında müşterilerine sertifikamızı takdim etmektedir. Servisimizin güvenilir böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Avcılar Cihangir Böcek İlaçlama Fiyatları

Avcılar Cihangir Böcek İlaçlama Fiyatları ilaçlanan mekanın metrekaresine, imha edilen canlı türüne ve kullanılan ilaç miktarına dikkat edilmektedir. Ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetlerimizden faydalanarak, yaşam alanlarınızda meydana gelen problemlerden kısa sürede kurtulabilirsiniz. Hizmet verdiği tüm il ve ilçelerde ekonomik fiyat politikasını uygulamakta olan Cihangir Böcek İlaçlama servisimiz, 7 gün 24 saat faaliyet göstermektedir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72