Atışalanı Fare İlaçlama servisimiz, Güneş Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan profesyonel bir fare ilaçlama servisidir. Geliştirmiş olduğu ilaçlama yöntemleri ile her türlü fare problemini ortadan kaldıran Atışalanı Fare İlaçlama servisimiz, 7 gün 24 saat sunmuş olduğu ilaçlama hizmetleri ile Atışalanı sakinlerine güven vermektedir.

FARE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Mevsimsel değişimler nedeniyle beslenme ve barınma ihtiyacı ile yaşam alanlarımıza dahil olan fareler, taşımış oldukları mikroplar ve salgıladıkları bakteriler nedeniyle insan sağlığını tehdit etmektedir. Bu da yaşam alanlarımıza girmeye başlayan farelerin bir problem haline gelmesini kaçınılmaz hale getirmektedir. Sağlıksal olarak taşıdığı tehlikeler nedeniyle, profesyonel fare ilaçlama servislerince derhal edilmesi gerekmekte olan fareler, tek seferde çok fazla sayıda üremekte oldukları için bazı mekanların ilaçlamalarında birden fazla işlem gerçekleştirilmektedir.  Bu tekrarlar sayesinde fare problemleri çok daha etkili ve kalıcı bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır.

Fare ilaçlamalarında tercih edilmekte olan ilaçlama yöntemleri, fare ilaçları, sıvı ilaçlama yöntemleri ve fare istasyonlarıdır. Fare ilaçları, genellikle kişisel müdahalelerimizde de kullandığımız, fareye direkt temas eden ve kalıcı sonuçlar ortaya çıkarak kuvvetli ilaçlardır. Fare ilaçları, fareler kadar insan sağlığını tehlike altında bırakan bileşenlerden meydana gelmiştir. Bu sebeple kişisel yöntemlerimizle yapacağımız ilaçlamalarda bu ilaçları uygularken oldukça dikkat etmeliyiz. Genellikle bu gibi durumlarda profesyonel ilaçlama servislerinden ve tecrübeli ilaçlama ekiplerinden yardım almak çok daha doğru bir karar olacaktır.

Sıvı ilaçlar, fare imhalarında ilaçlama servislerince sıkça tercih edilmekte olan yöntemlerden bir tanesidir. Çünkü hem geniş alanlarda yaşanan fare problemlerini kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaya, hem de bu farelerin etrafa yaymış olduğu kirli havayı temizlemeye yaramaktadır. Mümkün olduğunca kısa bir süre içerisinde fare problemlerini ortadan kaldırmakta olan sıvı ilaçlama yöntemleri, buharlama ve püskürtme tekniği ile çok daha etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Fare istasyonları ise geniş alanların ve fare istilasının yoğun olduğu mekanların ilaçlamalarında tercih edilmekte olan fare ilaçlama yöntemlerindendir. Genellikle diğer canlıların fare ilaçlarından korunması için ve ilacın yağmur ya da kar gibi durumlarda zarar görmemesi için tasarlanmış olan fare istasyonları, kısa sürelerde fare problemlerinden kurtarmaktadır. İstasyonlarda bulunan ilaca yalnızca fareler ulaşmakta ve ilacı yemeleri durumunda kısa süre içerisinde zehirlenerek ölmektedir. Oldukça etkili olan fare ilaçlama yöntemleri, profesyonel fare ilaçlama servisleri tarafından sıklıkla tercih edilmekte ve uygulamaya alınmaktadır.

Atışalanı Fare İlaçlama servisimiz, tüm etkili fare ilaçlama yöntemleri ile her türlü fare problemini ortadan kaldırmaktadır. Kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığı onaylı olmasına özen gösteren Atışalanı fare ilaçlama servisimiz, bu şekilde vatandaşın sağlığını güven altına almayı hedeflemektedir.

ATIŞALANI FARE İLAÇLAMA FİYATLARI

Atışalanı Fare İlaçlama Fiyatları, ilaçlanan mekanların metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Bazı durumlarda tekrarlanmakta olan ilaçlama işlemleri de fare ilaçlama fiyatlarını belirleyen faktörlerden bir tanesidir. Sunmuş olduğu profesyonel ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmekte olan Atışalanı Fare İlaçlama servisimizin iletişim numaralarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72