Haşereler ve fareler, yaşam alanlarımızı istila etmekte ve insanlara farklı yollarla zarar vermektedir. Atışalanı böcek ilaçlama servislerimiz, böceklerin bizlere verebileceği zararları minimalize etmektedir. İstanbul’un her yerine hizmet sağlayan şirketimiz, kapsamlı olarak haşere ile mücadele etmekte ve haşere gruplarını etkisiz hale getirmektedir.

En iyi ekipmanlarla hizmet vererek, böceklerden en kısa sürede kurtulmanızı sağlamaktayız. Servislerimiz işlemlerinde, farklı ilaçlar ve yöntemler kullanmaktadır. Yöntemlerini belirlerken, haşerelerin türlerini, alanın fizikli şartlarını, haşerelerin yoğunluğunu ön planda tutmaktadır.

İlaçlama Yöntemlerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama

Atışalanı böcek ilaçlama hizmetlerimiz, açık ve kapalı alanların tümünde gerçekleştirilir. Fiyatlarımızı düşük tutarak, halkımıza en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Çözüm odaklı çalışan şirketimiz, yaşam alanlarınıza kesin çözümler getirmektedir.

Yaşam alanlarınızda güve, kulağakaçan böceği, Alman hamam böceği, kalorifer böceği, fındık faresi, kakalak, akrep, tahtakurdu, ev faresi, lağım faresi, eşek arısı, sivrisinek, kırkayak, yılan, çekirge, sıçan, çatı faresi, çıyan, karafatma, tahtakurusu, mayt, karınca, kene, pire, kertenkele, örümcek, bit, mite, tatarcık, gümüş böceği, halı böceği, Amerikan hamam böceği, akar, kör fare, teşbih böceği, yaban arısı, hamam böceği, uyuz böceği, salyangoz, sinek, pamuk faresi görmeniz durumunda, müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır. En yakın servisimiz size yönlendirilecektir. Uzmanlarımız yaşam alanlarınızı kapsamlı olarak ilaçlalayak, zararlı canlıları etkisizleştirecektir.

Hizmet Alanlarımız

Böcek ilaçlama Atışalanı semtinde ve Esenler’in bütün semtlerinde 7/24 şirketimiz tarafından gerçekleştirilir. Ev, sinema salonu, hastane, pastane, fırın, iş yeri, fuar alanı, depo, anaokulu, sağlık ocağı, park, bahçe, tarla, dispanser, okul, kreş, tiyatro salonu gibi alanlarda ve daha birçok açık ve kapalı alanda kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72