Atatürk böcek ilaçlama servisimiz, İstanbul Anadolu yakasında bulunan Ataşehir böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak faaliyetlerini hızlandırmış ve çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Haşere olarak tabir edilen ve mikrop taşıyıcısı mikroorganizmaların güvenle kontrol altına alınması için kapalı ve açık mekanlarda ilaçlama hizmeti veren servisimiz sizleri hastalıkların pençesinden korumaktadır.

İnsan sağlığının her şeyin en üstünde olduğunu ve bunun için gerekli tedbir ve önlemlerin alınması gerektiğini biliyoruz. Haşere türleri bir yangın yeri gibi etrafa dağılabilmektedir. Haşereler insanların yaşam alanlarını kısaltır ve daraltır. Yaşam alanlarını adeta kullanılmaz hale getirir. Bu yüzden haşerelere karşı mücadele için mutlaka profesyonel bir firmadan destek alınması gerektiği unutulmamalıdır. Çünkü ilaçlama bireysel bir işlem değildir. Mutlaka alanında uzman gerektirir. Haşere türleri çeşitli hastalıklara neden olur. Bu hastalıkların bazıları ölümcül sonuçlar doğurabilmektedir. Haşere ilaçlama sizi tüm hastalıklardan kurtarır.

Haşerelerin Bulaştırdığı Hastalıklar Nelerdir?

Haşereler, ısırıkla ve mikrop yayarak çeşitli hastalıklar bulaştırırlar. Bu hastalıkların başında; verem, dizanteri, sıtma astım, kanser, kısırlık, lyme, cüzzam, kolera, veba, hepatit virüsü, kırım Kongo kanamalı ateşi, Akdeniz ateşi ve daha pek çok felaket habercisi hastalığa neden olabilmektedirler. Haşereler evde özelikle bebekler ve yaşlılar üzerinde olumsuz etkiler oluştururlar.

Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Haşerelerle mücadele ve yöntemlerinde kullanılan bazı teknik uygulamalar söz konusudur. Bu teknik uygulamaların çeşitliliği haşerelerin tek çatı altında farklı grup ve sınıflara ayrılmasıdır. Yani pireler için ilaçlama yöntemi farklı iken, hamamböcekleri için bu yöntem yine ayrıdır. Üstelik kullanılan ilaçlarda bile farklılık gözlemlenmektedir.

Mücadele ve yöntemlerde kullanılan Uygulama ve yöntemler şunlardır;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare istasyonları ve düzenekleri

7/24 Kaliteli, Güvenli, Hizmet, Ekonomik Fiyat, Garantili İlaçlama

Atatürk ilaçlama servisimiz 7/24 kaliteli güvenli ve ekonomik fiyatlarla garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır. 20 yılı aşkın süredir böcek ilaçlama hizmeti veren firmamızda çalışanlarımızın önceliği insan sağlığıdır. Güler yüzlü ekibi ve uzman kadrosu ile sizlere hizmet etmeyi görev bilmiş firmamız bir telefon yakınınızda bekliyor. Sizlerde yaşam alanlarınız kaliteye kavuşmasını ve sağlıklı olmasını istiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak randevu talep edebilir ve ilaçlama yaparak size zarar veren haşerelerden kurtulabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72