Ataşehir

İstanbul Böcek İlaçlama Servisi

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde standart fiyatlar ve zamanında servis garantisi ile çalışıyoruz.

Bilgi Alın

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Firmamız Ataşehir böcek ilaçlama hizmeti ile tüm böcek ve fare problemlerinize son vermektedir. Zararlı böcek türlerinin insanların yaşam alanlarına girerek tehlike yarattığının farkında olan firmamız, uygulamalarını büyük bir hassasiyet ve titizlik içerisinde sürdürmektedir.

Ataşehir şirketi olarak sizler için ilçemizin tüm semtlerinde ve mahallelerinde sunmakta olduğumuz haşere ve böcek ile mücadele hizmetleri ile kesin çözüm imkânları sağlamaktayız. Sağlık bakanlığı onaylı firmamız alanındaki tecrübesi ve uzman personel kadroları ile hayatlarınızda bulunan tüm haşere ve böcek sorunları için garantili hizmetleri sunmaktadır.

 

İçerenköy böcek ilaçlama

Firmamız bünyesinde bulunan İçerenköy servisi gibi Ataşehir ilçe sınırları içerisinde bulunmakta olan Atatürk, Ferhatpaşa, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeşilçamlıca ve Yenisahra semtlerindeki servislerimizle tüm böcek ve haşere sorunlarınız için en uygun fiyat garantisi ile hizmetler vermekteyiz. Evleriniz ve iş yerlerinizde yaptığımız tüm ilaçlı işlemlerinde kullanmakta olduğumuz ilaçlar doğaya zarar vermeyen, insan ve evcil hayvanlarımız için hiçbir yan etkisi bulunmayan ürünlerdir. Tüm haşere ve böcek sorunlarınızda uzman personelimiz kaliteli ve doğru ilaçlama hizmetleri ile yaşam alanlarınızda bulunan tüm yuvaları temizlemekte ve sorunun tekrardan başlamamasını sağlamaktadır. Piyasada birçok kalitesiz ilaçla temizlik işlemi yapmakta olan firma bulunmakta ancak Örnek şubelerimiz gibi şubelerimiz ile firmamız sizlere yüzde yüz etkili ve garantili haşere ilaçlama yapmaktadır.

Firma Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mustafa Kemal ve Atatürk böcek ilaçlama şubesi gibi birçok şubemizle sizlere Ataşehir’in tüm semt ve mahallerinde hizmet vermekte olan şirketimiz, piyasada bulunan birçok rakibinin yapmış olduğu mücadele uygulamalarından daha başarılı sonuçlar almaktadır. Geniş referanslarımız ile sizlerin güvenini sağlamakta olan şirketimiz tüm haşere ve böcek mücadele hizmetlerinde sizlere garanti vermektedir. Kontrol altına alma, etkisiz hale getirme ve ortadan kaldırma işlemlerinden sonra oluşabilecek her türlü olumsuzluğun mesuliyetini almakta olan firmamız sizlerin ve çevrenizin memnuniyetini esas almaktadır. Kaliteli ve sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ile alanlarında uzman kadrolarımız tarafından doğru zamanda yapılan ilaç işlemleri ile yaşam alanlarınızda bulunan tüm haşere ve böceklerden kalıcı olarak kurtulmanız sağlanmaktadır. Sizler için en iyi ilaçlı hizmetlerini en ekonomik fiyatlara vermek için uğraşan firmamız tüm şubeleri ile Ataşehir semt ve mahallerinde haşere ve böcek sorunlarınız için hizmetinizdedir.

Yılın her günü 24 saat çalışmakta olan müşteri temsilcilerimiz vasıtası ile bizlere ulaşabilir ve hizmetlerimizi öğrenebilirsiniz. Apartman, site, alışveriş merkezi ve iş hanları gibi büyük alanlarda yapılacak haşere ve böcek ile mücadele  işlemlerinde yapmakta olduğumuz kampanyalar sayesinde birçok ekonomik çözümlerde sunmakta olan şirketimiz sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

Sıklıkla ilaçlama servisi talebi aldığımız haşere türlerini görün

Pire İlaçlama

Pire ilaçlaması ve pire ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Fare İlaçlama

Fare ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Bit İlaçlama

Bitler ile mücadele hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kene İlaçlama

Kenelerden kurtulma yolları ve daha fazlası...

Mücadele ettiğimiz tüm haşere türlerini görmek ister misiniz? Tüm haşereleri görün