atakoy-bocek-ilaclama

Firmamızın Ataköy böcek İlaçlama şubesi, haşere ve kemirgen gibi zararlı canlı türlerine karşın böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. İstanbul Bakırköy ve tüm semt ve mahallelerine hizmet veren firmamızın Ataköy böcek ilaçlama servisi sağlık sorunlarınızı tehdit eden her türlü haşerelerle mücadele konusunda yanındadır.

İnsanlarla iç içe yaşayan haşereler sadece sağlığınızı değil, aynı zamanda ev ve iş yerlerinizde kullanmış olduğunuz eşyalarda da ciddi tahribatlara neden olmaktadır. Böcek ilaçlaması yapılmadığı takdirde, hem sağlığınızdan hem de malınızdan olacağınızı unutmamanız gerekmektedir.

Dünyada insanların yaşadığı her yerleşim bölgesinde zararlı canlı haşerelerle karşılaşmamız mümkündür. Haşerelerle mücadele profesyonellik gerektirir. Bilgi birikim, deneyim ve tecrübe gerektirir. Piyasada böcek ilaçlama adı altında faaliyet gösteren birçok firma ilaçlamanın gerektirdiği hassasiyetten mahrum ve yoksundur. Kurumsal yapıya sahip olan firmamız yaklaşık 17 yıla aşkın bir sürede hizmet verdiği her noktada haşerelerin temizlenmesine ilişkin kesin ve kalıcı çözümler sunmuştur.

Hizmet alanlarımız

Hizmet alanlarımız sınırlı değildir. Haşere ve kemirgenlerin bulunduğu her alanda, sağlık tehdidi oluşturan ve hastalık yayan tüm zararlı türlere karşın böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Ev ve işyerleri, hastaneler, dispanserler, park ve bahçeler, boş araziler, oteller, havaalanları, sinema salonları, kapalı spor salonları, konferans salonları, depolar, ambarlar, ardiyeler, dükkanlar, fabrikalar, uçaklar, gemiler, otobüsler, otobüs terminalleri, Askeri birlikler, restoranlar, gibi pek çok alanda böcek ilaçlaması yapmaktayız.

Mücadele ve yöntemler

  • Sıvı İlaçlama,
  • Kokulu İlçlama,
  • Kokusuz İlaçlama,
  • Jel İlaçlama
  • Ve Fare istasyonları.

Haşerelerle Mücadele İçin Bizi Arayın

Haşerelerle ilgili tüm sorunlarınız için 7/24 hizmet veren müşteri temsilcimizi arayarak istediğiniz saat için randevu talep edebilirsiniz. Kalite, güven, garanti ve ekonomik fiyatlarımızdan sizde hemen yararlanın.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72