Kurumsal şirketimizin, İstanbul Anadolu yakasının incisi olan Beykoz böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren, Anadoluhisarı Böcek ilaçlama servisimiz, haşere/böcek, zehirli örümcek, parazit, asalak, sürüngen, kemirgen, yırtıcı ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol ve koruma altına alınması konusunda, kapalı ve açık mekanlarda profesyonel olarak 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

Anadoluhisarı ilaçlama servisimiz, Beykoz’da tüm yerleşim noktalarına ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Ülkemizde yaygın olarak yaz mevsimlerinin başında sıkça görülen, pire, hamamböceği, kalorifer böceği, kene ve fare türleri yaşam alanlarımızda hastalık ve tahribatlara neden olurlar. Haşere ve kemirgenlerle baş etmek çok zordur. Bu durumda dışarıdan yani böcek ilaçlaması yapan kurumsal firmalardan destek almak zorundasınız. Haşerelerle karşı karşıya kaldığınız durumlarda başkalarının düştüğü hatalara sizlerde düşmemeye gayret edin.

Piyasada ve iletişim kanalları üzerinden ucuza satılan ilaçları sakın satın almayınız. Bu korsan ve yasadışı ilaçlarla evde ilkel yöntemlerle, amatör koşullarda ilaçlama uygulamasına sakın kalkışmayın. Bu durumun maliyeti size çok pahalıya patlar. Evdeki haşerelerden kurtulayım derken, aksi ve ters bir reaksiyonla kullandığınız tesirsiz ilaç, haşereler üzerinde besleyici olabilir ve haşere sayısını arttırabilir. Bunu yanında zehirlenme, alerjik reaksiyonlar cilt hastalıklarına yakalanabilirsiniz. Paranızı ve canınızı bu yolda kolayca harcamanıza gerek yok. Emek çabanız yanınızda paranız cebinizde dursun. Anadoluhisarı böcek ilaçlama servisimiz, ihtiyaç duyduğunuz her alanda, her koşulda size destek vermek için hazırdır.

Mücadele ve Yöntemler

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

7/24 hizmet sunan Anadoluhisarı kemirgen ilaçlama servisimizi arayarak, rahatsızlık duyduğunuz haşerelere ilişkin ücretsiz bilgi alabilir, ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için ise randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili ilaçlama ve Ekonomik fiyat tarifeleri için müşteri temsilcimizi aramanız yeterlidir. Web sitemiz üzerinden Talep Formu doldurarak temsilcilerimize ulaşmanız mümkündür. İlaçlama yapan uzman ekibimiz ev ve iş yerlerinizde iz ve leke bırakmazlar. Bizi arayarak sizlerde haşere ve çevrenizdeki haşerelerden kurtulabilirsiniz.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72