Fare problemlerine karşı alınabilecek en önemli karar bir fare ilaçlama firmasıyla irtibata geçmek olacaktır. Fare ilaçlama firmaları günün her saati, kesin çözüme ulaştıran yöntemleriyle her daim hizmetinizde yer almaktadır. Anadolu Hisarı sakinlerinin fare problemleri için de, Anadolu Hisarı Fare İlaçlama hizmet sunmaktadır.

Fareler beslenme ve barınma ihtiyaçlarını karşılayabilmek için insanların yaşam alanlarını da istila etmektedir. Bu istila sonucunda da fareler ve insanlar arasında hem psikolojik hem de sağlıksal bir savaş başlamaktadır. Genellikle kendi imha yöntemlerimizle kurtulmaya çalıştığımız farelerin, etrafa yaymış oldukları mikropların ne gibi durumlara yol açacağını tam anlamıyla biliyor olsak kesinlikle bu işi bir fare ilaçlama firmasına devretmenin en doğru karar olduğuna kanaat getiririz.

FARELER VE İNSAN SAĞLIĞINA ETKİLERİ

Yaşam alanları genellikle kanalizasyonlar, lağımlar ve buna benzer bir çok bakteri ve mikrop yuvası alanlar olması sebebiyle farelerin müthiş bir bakteri taşıyıcısı olduğunu söyleyebiliriz. Bu bakteriler, insan sağlığı üzerinde çok fazla probleme yol açmaktadır. Bu sebeple insanların yaşam alanlarını istila eden farelerin büyük bir özveriyle yok edilmesi gerekmektedir.

Fareler genel olarak besin maddesine ulaşabilecekleri alanları kendilerine yaşam alanı olarak belirlerler. Bu sebeple mutfaklarımız ve dolaplarımız en çok risk altında olan alanlarımızdır. Fareler dolaştıkları ortamlara yapışkan bir salgı bırakmaktadır. Bu yapışkan salgı ve arkalarında bıraktıkları dışkılar aracılığıyla evimizde bir farenin olup olmadığını rahatlıkla anlayabiliriz. Ayrıca etrafa yaymış oldukları keskin bir koku bulunmaktadır. Bu koku da onları tespit etmekte yardımcı olacaktır. Ortama yaymış oldukları bu mikrop ve bakteriler verem, kuduz, veba, tifüs gibi hastalıklara ve çeşitli bağırsak rahatsızlıklarına yol açmaktadır. Ayrıca fareler hızlı ve çok sayıda üreyen bir hayvan türüdür. Bu sebeple olası bir fare istilasına karşı gerekli tedbirler alınmalıdır. Kişisel müdahalelerden ziyade bir ilaçlama firmasıyla irtibata geçmek hem sağlık adına, hem de hızlı ve etkili bir  sonuç alabilmek adına oldukça doğru bir karar olacaktır.

FARE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Fare ilaçlama yöntemlerinde en sık tercih edilen yöntem sıvı ilaçlama yöntemidir. Sıvı ilaçlar yöntemi buharlama ve püskürtme tekniğiyle uygulanmaktadır. Buharlama tekniği 3 saat kadar kısa bir sürede etkisini göstermekte ve fare probleminden kurtulmanızı sağlamaktadır. Ayrıca buharlama tekniği zararlı canlıları ortadan hızlı bir şekilde kaldırdığı gibi bu canlıların ortama yaymış oldukları mikrobu da temizlemektedir. Daha kısa sürede çözüme ulaşmak isteyenler için püskürtme tekniği uygulanmaktadır. Püskürtme tekniğiyle yarım saat kadar kısa bir sürede ilaçlama işlemi tamamlanmaktadır. Sıvı ilaçlar insan sağlığına etki etmeyen bir birleşimle üretilmektedir. Bu yüzden güvenilirlerdir. Sıvı ilaçlama yönteminde hızlı ve etkili çözümlere ulaşılmaktadır.

Fare ilaçlama firmaları günün her saati, her il ve ilçede hizmet vermektedir. Anadolu Hisarı da bu hizmetten yararlanan semtlerden biridir. Anadolu Hisarı Fare İlaçlama, profesyonel ekipleriyle ve teknikleriyle, her türlü fare problemine karşı kalıcı çözümler üretmektedir. Bu çözümlerle hem sağlığınız, hem ekonominiz hem de zamanınız güven altında olmaya devam edecektir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72