Kurumsal firmamız Ambarlı böcek ilaçlama şubesi ile haşere ilaçlama ve güvenle kontrol altına alma konusunda hizmet sunmaktadır. Yaşam alanlarımızı istila eden haşere ve kemirgen türlerine karşı modern teknik ve yöntemlerle ilaçlama uygulaması yapan firmamız, insan sağlığını üst düzeyde tutarak çevre dostu bir anlayışla hizmetlerini sürdürmektedir.

Evlerde çoğu zaman tahribata neden olan kemirgenlerle başa çıkmak çok meşakkatli bir iştir. Satışa sunulan zehirli fare ilaçları bazı durumlarda lisanslı olmamaktadır. Bu korsan ilaçların bilincinde olamayan insanların birçoğu, gereksiz yere hem sağlığından hem de parasından olmaktadır. Oysa ilaçlama uygulamaları deneyim gerektiren bir durumdur. Profesyonel destek alınarak çok kısa sürede tüm zararlı canlılardan kurtulmak aslında mümkün. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit. Ambarlı servisimizi aramanız durumunda baş edemediğiniz fare türleriyle kurtulmanız an meselesidir.

Haşerelerden kurtulmak için talep formumuzu ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

7/24 hizmet veren çağrı merkezlerimize gelen talep ve şikayetler doğrultusunda en sık ilaçlama yaptığımız haşere türleri şunlardır. Akrep, Yılan, çekirge, güve, pire, sıçan, kene, Amerikan hamam böceği, bit, Kalorifer böceği, kör fare, danaburnu, karınca, , teşbih böceği, karınca, tahtakurdu, hamam böceği, eşek arısı, kulağakaçan böceği, salyangoz, tatarcık, sinek, Alman hamam böceği, lağım faresi, çıyan, mite, akar,  karafatma, tahtakurusu, yaban arısı, halı böceği, kertenkele, mayt, kırkayak, kakalak, gümüş böceği, ev faresi, sivrisinek, çatı faresi, uyuz böceği, fındık faresi, örümcek ve pamuk faresi.

Ambarlı böcek ilaçlama servisimizin hizmet verdiği alanlar oldukça geniştir. Bu konuda irtibata geçip müşteri temsilcilerimizden gerekli teknik destekleri aldıktan sonra istediğiniz noktaya böcek ilaçlama uygulaması yapabilmekteyiz.

Unutulmaması gereken diğer bir husus ise, firmamızın ilaçlama hizmeti sunarken sahip olduğu deneyim ve alt yapısıdır. Ambarlı ilaçlama servisimiz Avcılar bünyesindedir. Firmamız 15 yılı aşkın bir süredir böcek ilaçlaması konusunda aralıksız profesyonel hizmet sunmaktadır.

Müşteri temsilcilerimizi arayarak randevu talebi oluşturup, istediğiniz saat için böcek ilaçlama uygulamasını kesintisiz ve garantili olarak yaptırabilirsiniz.

ambarli-bocek-ilaclama-bocekilaclamasigentrİstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri de Avcılar’dır. Bu ilçede her sektörde hizmet almanız mümkündür. Ambarlı ise, bu ilçeye bağlı 10 mahalleden biridir. Ambarlı’da böcek ilaçlama da diğer semtler ve mahallelerde olduğu gibi oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü böcek, haşere, kemirgenler verdikleri zararlarla oldukça tehlikeli canlılardır. Görüldükleri gibi yok edilmeleri ve bunun için ilaçlama yardımı alınması şarttır. Ambarlı böcek ilaçlama şirketleri sizlere bu konularda yardımcı olmaktadır.

Ambarlı böcek ilaçlama, hamam böceği gibi yiyeceklere zarar veren ve bıraktıkları mikropları bulaştırarak hastalıklara sebep olan haşerelerden kurtulmak, fare gibi kemirgen ve her eşyayı ısırabilecek, tahrip edebilecek, maddi kayıplar verebilecek zararlıları engellemek, kan emerek beslenen ve bu yüzden virüs taşıyıcısı olan kene, bit, pire ile mücadele etmek için uygulatılması şart olan işlemdir. Her tür için ve her alan için uygundur. Teknikler değişebilir ancak ilaçların etkisi haşerelerin türlerine bağlı olarak üretildiğinden oldukça kalıcı sonuçlar alınmasını sağlar.

Hassas bir uygulama olan ilaçlama için profesyonel avcılar böcek ilaçlama şirketleri tarafından hizmet alınmalıdır. Çünkü evlerde, iş yerlerinde, okul, bahçelerde uygulanan ilaçlama eğer yanlış yapılırsa, ilaçlar insanlarda solunum rahatsızlıkları yaşanmasına ya da cilt hastalıkları görülmesine yol açabilir. Olumsuzluklar görülmemesi adına tedbirli davranılarak hareket edilmesi daha doğru olacaktır. Bu yüzden her zaman köklü bir araştırma ardından, Ambarlı haşere ilaçlama firması tercih edilmelidir.

Güneş ilaçlama olarak, İstanbul ilaçlama şirketleri arasında da yer almakta ve sizlere yıllardır en güvenilir hizmetleri en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile vermekteyiz. Böcek ilaçlama Ambarlı semtinde de sunmakta olduğumuz uygulamalar arasındadır. Her alan ve mekanda ilaçlama uygulatmak için bizlere 7/24 ulaşmanız mümkündür.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72