Pest kontrol, zararlı böcek ve fareleri kontrol altın almak için profesyonel firmalarca uygulanılan bir yöntemdir. Firmamızın Altıntepsi böcek ilaçlama şubesinde, böcek ve fare türleri profesyonel kadromuz tarafından garantili yöntemlerle kontrol altına alınmaktadır.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Kokulu ilaçlama

Kaliteli Hizmet Politikamız

Uygulamalarımız, profesyonel kadromuz tarafından yapılmaktadır. Alanında uzmanlaşmış olan profesyonellerimiz işlemlerini, en iyi ekipmanları kullanarak yapmaktadır. Sektörün lider firması olma özelliğini taşıyan firmamız, Altıntepsi böcek ilaçlama firmaları arasında da en iyisidir. Semt halkı ve Bayrampaşa halkının takdirini toplamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı ve çözüm odaklı çalışmalarımızla, uygulama yaptığımız her alanda kalıcılık sağlamaktayız.

Sektördeki bütün gelişmeleri ve teknolojinin gelişmelerini yakından takip eden firmamız, uygulamalarında sektörün en iyi ekipmanlarını kullanmaktadır. Uzmanlarımız birçok alanda fare ve haşere ile mücadele etmekte, işlemlerinin hepsinde %100 başarılı olunur. Böceklerin ve farelerin yuvaları başarı ile tespit edilmekte, kaliteli ekipmanlarla en dar alanlarda bile kontrol sağlanmaktadır. Üsteli bu kaliteli hizmetlerin tümü, ekonomik olarak sağlanmaktadır. Böcek ilaçlama Altıntepsi semtinde ve İstanbul’un bütün semtlerinde garantili ve ekonomik olarak şirketimizde yapılmaktadır.

Kontrol Altına Alınan Böcek ve Kemirgenler

Kulağakaçan böceği, sıçan, kalorifer böceği, örümcek, mite, tatarcık, gümüş böceği, akrep, akar, kör fare, teşbih böceği, ev faresi, lağım faresi, yaban arısı, kırkayak, hamam böceği, uyuz böceği, çatı faresi, çekirge, salyangoz, fındık faresi, sinek, karafatma, kene, tahtakurdu, kakalak, güve, eşek arısı, Amerikan hamam böceği, kertenkele, Alman hamam böceği, çıyan, yılan, tahtakurusu, karınca, sivrisinek, pire, halı böceği, bit, mayt, pamuk faresi.

Altıntepsi böcek ilaçlama hizmetlerimiz, açık ve kapalı birçok alanda yılın her günü ve günün 24 saati gerçekleşmektedir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72