Toplu yaşam alanlarında hijyenin ne denli önemli olduğunu bilmeyen yoktur. Uzun saatlerin geçirildiği bu alanlarda mutlaka gerekli ilaçlama işlemlerinin yapılması gerekir. Alışveriş merkezleri günde binlerce insanın uğrak noktası ve bu gibi yoğun insan trafiğinin yaşandığı yerlerde temizliğe önem verilmelidir. Temizlik ise en önce böcek ilaçlamadan başlamalıdır. Çünkü haşereler çok küçük ve bir o kadar tehlikeli canlılardır. Siz daha farkına varmadan yaşadığınız alana girip mikrop ve bakteri bırakabilirler. Alışveriş merkezi böcek ilaçlama işte bu nedenle ihmal edilmemesi gereken bir işlemdir. Güneş Böcek İlaçlama yılların tecrübeli kadrosuyla böcek ilaçlama işlemini başarılı ve garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Alışveriş Merkezi Böcek İlaçlama Servisi

Alışveriş Merkezi Böcek İlaçlama

Alışveriş Merkezi Böcek İlaçlama

İnsan sayısı ne kadar çok olursa bir ortamda o kadar çok hijyene gerek duyulur. Çünkü insanların yoğunluğu ortamın temiz olmasını gerektirir. Hergün binlerce insanın ziyaret ettiği alanlar titizlikle ilaçlanmalıdır. Haşereler ufak ve gözle görülemeyen türde olabileceklerinden ne zaman geldiklerini ne ara yuva yaptıklarını ne ara çoğaldıklarını anlayamayacağınız türlerdir. Bir gün bir bakmışsınız ev ya da iş yeriniz haşereler tarafından istila edilmiş olabilir. O nedenle avm gibi herkesin sıklıkla ziyaret ettiği alanları temizlemek büyük önem arz eder.

Haşere türleri arasında; bit, pire, karınca, arı, sivri sinek, kara sinek, çıyan, akrep, güve, kene, kırkayak ve daha pek çok çeşit canlı bulunmaktadır. Bu canlılar insana dolaylı ya da dolaysız yoldan pek çok hastalık bulaştırmaktadır. Bu hastalıklar haşerenin ısırması ya da sokması ile olabileceği gibi etrafa bıraktıkları dışkılarla da olabilir. Tifo, tifüs, veba, dizanteri, solunum yolu hastalıkları, cilt hastalıkları ve daha pek çok hastalık bu sayede bulaşabilmektedir. Özellikle yemekhane ve restoranlara gelen haşereler, alışveriş merkezlerindeki restoranlar düşünüldüğünde göz önüne alınması gereken bir durumdur.

Hamam böceği gibi haşereler ortalığa yumurta bıraktıklarından çoğalması da hızlı olacaktır. Tesirli bir ilaçlama ile özellikle mutfaklara dadanan bu haşereden kurtulmak mümkündür. Güneş Böcek İlaçlama uzman kadrosu alışveriş merkezi böcek ilaçlama hizmetini yerinde hızlı ve garantili bir şekilde yapıyor ortamı haşerelerden arındırarak hijyenik bir ortam sağlıyor.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72