Haşereler ve fareler, besinlerimize ortak olup, yaşam sürdürdüğümüz alanlarda barınabilirler. Alibeyköy böcek ilaçlama servislerimiz, yaşam sürdürdüğünüz alanlarda kapsamlı olarak uyguladığı işlemlerin hepsinde, başarılı sonuçlar elde eder. Sağlığa uygun koşullarda, fare ilaçlama hizmeti de vermekteyiz.

İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Yılan, fındık faresi, teşbih böceği, örümcek, pamuk faresi, karafatma, lağım faresi, ev faresi, kertenkele, sıçan, akar, kör fare, çekirge, eşek arısı, çıyan, kakalak, yaban arısı, güve, hamam böceği, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, mayt, karınca, kalorifer böceği, pire, salyangoz, tahtakurdu, Alman hamam böceği, sinek, çatı faresi, kene, sivrisinek, bit, mite, tatarcık, gümüş böceği, halı böceği, akrep, Amerikan hamam böceği, kırkayak, uyuz böceği.

Böcekler Nerede Yaşar?

Böceklerin barındığı yerler, genellikle nemli ve rutubetli hava şartlarına sahip olan yerlerdir. İç ve dış alanların tümünde böcekler, nemli yerlerde yuva kurar.  Yumurtalarını yuvalarına bırakan haşere grupları, çok kısa bir zaman içerisinde üremektedir.

Açık alanlarda haşerelerin yuvaları toprak ve taş altında binaların ve ağaçların kenarlarında bulunabilir. Yaşam sürdürdüğümüz alanlarda böcekler çeşitli yerlerde yuva kurabilir. Kuytu köşe alanları tercih ederler. Boyutları küçük olan böcekler, çok dar alanlarda bile bulunabilir. Örneğin parke aralarında, mobilyaların üzerinde, kapı ve pencere kenarlarında, halı ve kilim gibi ürünlerin arasında yumurta bırakabilirler. Genellikle depo, havalandırma, bodrum ve çatı katı, tuvalet, banyo, mutfak gibi nemli yerler, böceklerin kalabalık gruplar halinde bulundukları yerlerdir.

Alibeyköy böcek ilaçlama hizmetlerimizle, haşerelerin yoğun olduğu yerlerde de kesin çözümler sağlıyoruz. Şirketimiz tarafından kullanılan cihazlarla, en dar alanlara giriş sağlıyoruz. Kaliteli cihazlarla kullanılan ilaçlarımız, en dar yerlere bile nüfuz edebilmektedir.

Yaşam alanlarınıza kalıcı çözümler getiren şirketimiz, piyasanın en uygun fiyatlarıyla haşere ile mücadele etmektedir. Alibeyköy böcek ilaçlama firmaları arasında kaliteli firma arayışınız bulunuyorsa, bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72