Böcek ilaçlama hizmeti konusunda kusursuz işleyişini sürdüren firmamızdan dilediğiniz an destek alabilirsiniz. Bu şekilde size rahatsızlık veren haşerelerden en kısa süre içinde netice alırsınız.

Periyodik İlaçlama Yöntemleri

Firmamız periyodik olarak ilaçlama yöntemleriyle şimdiye kadar birçok kuruluşa hizmet vermiştir. Periyodik ilaçlama yöntemlerinden bahsedecek olursak; alanın zararlı canlılardan büsbütün temizlenip atılmasıdır. Bu periyodik yöntem bazen sık bazen de aralıklarla yapılmaktadır. Bu duruma sebep olan unsur, haşerelerin kendi içinde tür farklılıklarıdır. Haşere grupları da kendi içinde sınıflandırılmaktadır. Omurgalı ve omurgasız, uçan haşereler ve kemirgenler olmak üzere kendi içinde çeşitlilik göstermektedir. Farelerin periyodik ilaçlama tekniği istasyon adını verdiğimiz bir yöntemle gerçekleşmektedir. Şartlar ne olursa olsun en dar alanlarda bile ekibimiz ve personelimiz sizlere hizmet vermektedir. İstanbul’un her noktasında hizmet verdiğimiz ilçeler ve semtlerde periyodik ilaçlama yapmaktayız. Alemdağ İlaçlama servisimiz hem ev ve iş yerlerinizde hem de tüm kamu ve kuruluşlarda periyodik ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Periyodik İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Alanlar

Hastaneler, alışveriş merkezleri, hava alanları,depolar, ambarlar, ardiyeler,yurtlar, dershaneler, restoranlar, otoparklar, tekstil atölyeleri, fabrikalar, fırınlar,otobüsler, uçaklar, balıkçı barınakları, Askeri birlikler oteller, mobilya doğrama atölyeleri,  müştemilatlar, mağazalar,  sinema salonları, lokanta, gemiler, park ve bahçeler ve açık araziler.

Böcek İlaçlama Yöntemleri ve Teknikleri konusunda çağrı merkezimizden günün her saatinde müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek teknik destek alabilirsiniz. Firmamız personelleri Çekmeköy Alemdağ’da bulunan tüm mahallelere anında böcek ilaçlama hizmet sunmaktadır. İnsan hayatını ve doğayı tahrip etmeden hizmet sunarak tüm haşere türlerini etkisiz hale getirmekteyiz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72