Böceklerden kurtulmak için uygulanan yöntemlerin hepsi, insan sağlığını da yakından ilgilendirmektedir. Zira yanlış bir uygulama, ciddi sağlık problemlerine neden olabilir. Aksaray böcek ilaçlama şubemizde, uzman personellerimiz eşliğinde güvenli yöntemlerle böceklerden kurtulmanızı sağlamaktayız.

Güvenli ve Kalıcı Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

İlaçlarımız, kalitelidir. İşlemlerde kullanılan cihazlar, son teknolojide üretilmiştir.

Kaliteli Hizmetin Önemi

Böceklerden kurtulmak için alınan profesyonel destekler, kalıcı sonuçlar sağlayabilir. Ancak, amatör şirketlerden alacağınız yardım sağlığınıza ciddi anlamda zarar verecektir. Amatör Aksaray böcek ilaçlama firmaları, kalitesiz ilaçlarla işlem yapmaktadır. Kalitesiz ilaçların içerisinde bulunan kanserojen madde, kronik solunum yolları hastalıklarına neden olmaktadır.

Profesyonellerden hizmet almanız, sizlerin lehine olacaktır. Şirketimiz, alanında uzman donanımlı kadrosu ile haşere ile mücadele etmektedir. İşlemlerimiz, ekonomik fiyatlarla gerçekleştirilmektedir.

Ekonomik Olarak İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Amerikan/ Alman hamam böceği, yaban arısı, akrep, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, kertenkele, tahtakurdu, karınca, tahtakurusu, halı böceği,  karafatma, sivrisinek, güve, çekirge, kırkayak, mayt, kulağakaçan böceği, kalorifer böceği, gümüş böceği, tatarcık, tatarcık, eşek arısı, salyangoz, akar, tesbih böceği, çıyan, kene, örümcek, bit, kakalak, uyuz böceği, mite, pire, sinek, sıçan, yılan.

Zararlı canlıların tümünü ilaçlayan Aksaray böcek ilaçlama servislerimiz, semt genelinde hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz yılın her günü ve günün 24 saati sürmektedir. Müşteri temsilcilerimize ulaşarak, bilgi alabilirsiniz.

Müşteri odaklı çalışan firmamız, güler yüzlü personelleri ve  uygun fiyatları ile hizmetinizdedir. Fiyatlarımız, müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak düzeydedir. Sağlıklı alanlarda, huzur içerisinde yaşamak için bizi arayın.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72