Akrep ilaçlama

Güvenli, Profesyonel, Garantili

Yaşam alanlarınızda meydana gelen fare problemlerinin kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.

Nasıl Yapılır?

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Akrepler, zehirli böcekler grubunda yer alan ve genellikle sıcak ve nemli alanlarda yaşamayı tercih eden canlı türlerinden biridir.

Zehirli olmaları nedeniyle insan ve diğer canlı gruplarının sağlığı açısından tehlike arz etmektedir. Denize kıyısı olan, sıcak ve nemli bölgelerde sıklıkla karşılaşılmakta olan akrepler, beslenme ve barınma ihtiyaçlarını karşılayabilmek için insanların yaşam alanlarına yerleşebilmektedir. Fakat özellikle geceleri aktif olmaları ve görünme ihtimallerinin düşük olması nedeniyle ciddi tehlike durumu oluşturmaktadır. Bu nedenle akrep ilaçlama firmalarıyla iletişime geçilmeli ve kısa süre içerisinde imha edilmeleri gerekmektedir. Güneş Böcek İlaçlama firması olarak geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemleri ile akrep problemlerini kalıcı olarak ortadan kaldırmaktayız. İstanbul başta olmak üzere Kocaeli ve İzmir genelinde sağlamakta olduğumuz profesyonel akrep ilaçlama hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Akrep Özellikleri

 • Zehirli böcekler grubunda yer almaktadırlar. Kuyruklarında bulunan iğneleri aracılığıyla zehirlerini akıtan akrepler, 8 adet bacağa ve iki adet kıskaca sahiptir.
 • Kendilerini tehlikede hissettikleri zaman kuyruklarında bulunan iğneli yapıyla karşılarındaki canlıya zarar vermekte olan akrepler, muhatap bulamadıkları zaman kendilerini zehirleyerek öldürmektedir.
 • Genellikle sıcak ve nemli ortamlarda yaşamayı tercih etmektedirler.
 • Denize kıyısı olan yaşam alanları da yine sıklıkla görülmekte olan alanlardır.
 • Beslenme ve barınma ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına insanların yaşam alanlarına yerleşebilmektedirler.
 • Genellikle çatı araları, bodrum katları, duvar dipleri gibi alanlar kendilerini muhafaza ettikleri alanlardır.
 • Gece saatleri en aktif oldukları saatlerdir.
 • Koloni halinde yaşamaktadırlar. Bu nedenle bulundukları ortamlarda sayılarının yoğun olma ihtimali oldukça yüksektir.
 • Yumurtlama sistemi ile üremektedirler ve gelişme döneminde çok fazla alana yayılma ihtimalleri bulunmaktadır.
 • Yoğun nüfusa sahip olmaları ve zehirli böcek türlerinden olmaları nedeniyle kişisel ilaçlama teknikleri ile kalıcı olarak ortamdan uzaklaştırılmaları imkansızdır.
 • Profesyonel böcek ilaçlama firmaları aracılığıyla sağlanacak olan hizmetler neticesinde akrep problemleri kalıcı olarak ortadan kaldırılabilmektedir.

Akrep Sokması

Dünya üzerinde çok sayıda akrep türü bulunmaktadır. Fakat sadece bazı türleri insanların yaşam alanlarında görülmektedir. Her akrep zehirli değildir. Bu nedenle zehirli olmayan akreplerin sokması durumunda ciddi problemlerle karşılaşılmayabilir. Fakat herhangi bir alerjisi bulunan bireylerin, akrep sokmalarını çok daha ciddiye almaları gerekmektedir. Zehirli ya da zehirsiz akreplerin sokması durumunda en yakın sağlık kuruluşuna müracaat edilmeli ve gerekli tetkiklerin yaptırılması gerekmektedir.

Haşere ilaçlama konusunda en etkili yöntemleri sunuyoruz.

Güneş İlaçlama bünyesinde yaptıracak olduğunuz Akrep ilaçlama uygulamaları hem oldukça etkili ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sunmuş olduğu profesyonel Akrep ilaçlama hizmetleri karşılığında ekonomik fiyatlar talep etmekte olan firmamız, hizmet verdiği tüm il ve ilçelerde aynı fiyat politikasını uygulamaktadır.  

Akrep İlaçlama

Güvenilir Akrep İlaçlama Hizmeti

Akrepler, koloni halinde yaşayan ve bulundukları ortamlarda geniş alanlara yayılan canlılardan biridir. Oldukça hızlı bir hareket yapısına sahiptirler. Kendilerini tehlikede hissetmeleri durumunda kuyruk kısımlarında bulunan iğneleri ile karşılarındaki canlıyı zehirleyebilmektedirler. Özellikle gece saatlerinde aktif olmaları nedeniyle insan sağlığı açısından büyük tehlike arz etmektedirler. Kendilerine zarar vereceğini düşündükleri canlıları kuyruklarındaki iğneyle sokan akrepler, karşılarında bir muhatap bulamamaları durumunda kendilerini sokarak, intihar etmektedirler. Akrep ile mücadelede, bu gibi durumların ve yaşam alanlarımızdaki sayılarının durumu oldukça önemlidir. Bu şekilde en etkili ilaçlama teknikleri ile akrep problemine son verilmektedir.
Güneş Böcek İlaçlama firması olarak, yaşam alanlarınızda meydana gelen tüm akrep problemlerini, geliştirmiş olduğumuz özel ilaçlama teknikleri ile ortadan kaldırmaktayız. Buharlama ve püskürtme teknikleri ile uygulanmakta olan sıvı ilaçlama yöntemleri, akrep problemlerinin ortadan kaldırılması için sıklıkla tercih etmekte olduğumuz yöntemlerden biridir. Sıvı ilaçlar sayesinde çatı aralarında, duvar diplerinde, bodrum katlarında barınmakta olan tüm akrepler ilacın etkisi altına girecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaşılacaktır.

Akrep İlaçlama Fiyatları

Akrep ilaçlama fiyatları, ilaçlama uygulanan alanların genişliği, açık ya da kaplı olması, kullanılan ilaç miktarı ve tekrar sayısı göz önünde bulundurularak Güneş Böcek İlaçlama firmamız tarafından belirlenmektedir. Uygulamalarımız ve kullandığımız ilaçlar insan sağlığı üzerinde herhangi olumsuz bir etki oluşturmamaktadır. Güvenle faydalanabileceğiniz ekonomik akrep ilaçlama hizmetlerimiz için müşteri temsilciliğimizle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.rsiniz.

Son yayımladığımız içeriklere göz atın

Dikkatinizi çektik mi? Daha çok içerik görün

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72