Akrepler bilindiği üzere en tehlikeli 10 haşerenin içinde yer alan canlılardır. En tehlikeli olan bu 10 haşere ise şunlardır: pire, hamam böceği, çıyan, gümüşböceği, sivrisinek, fare, kulağakaçan, kene akar (mite)’dır. Bunların arasında yer alan ve son derece tehlikeli olan akrepler fark edildikleri an yok edilmeleri için bir çalışma yapılmalıdır. Yürütülecek bu çalışmanın muhakkak işi bilen profesyonellerce yapılması gerekmektedir. Ziri kendilerine ufakta olsa bir müdahale olduğunu fark eden akrepler hemen savunmaya geçerek sizleri sokabilirler. Bütün akrepler olmasa da akreplerin tamamına yakınının zehirli olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden yaşam alanınızda bir tane dahi olsa akreple karşılaşırsanız mutlaka akrep ilaçlama hizmetinden yararlanmalısınız.

Akrep İlaçlamada Profesyonel İlaçlama Şart!

Eviniz, ofisiniz veya kırsal alanda bulunan yazlığınızda akreplerle pekala karşılaşmanız olası bir durumdur. Hal böyle olunca da can güvenliğiniz mutlak surette tehlikeye girmektedir. Evinizde tek bir akrebe denk gelmiş iseniz ve bir şekilde ondan kurtulduysanız biliniz ki akrepler çift olarak yaşayan canlılardır. Ve diğeri bir köşede saklanmış intikam almak için sizi bekliyor demektir. Bu yüzden tek bir akrebe rastladıysanız bile muhakkak akrep ilaçlama hizmeti almanız gerekmektedir.  Akrep İlaçlama Nasıl Yapılır? Diye merak ediyorsanız söyleyelim: Akrep İlaçlama sıvı ilaçlama yöntemiyle gerçekleştirilir. Ortamda bulunan akreplerin yoğunluğuna göre kokulu ilaçlama desteği de alındığı durumlar olabilir. Çoğu zaman açık alanlarda rastlanılan akrepler için en ideal ilaçlama yöntemi ise kesinlikle sıvı ilaçlamadır.

En Dayanıklı Haşere Akrep!

Evet, yanlış okumadınız. Oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan akrepler uzun ömürlü canlılardır. Öncelikle belirtmemiz gereken şey şudur ki akrepler hem çok tehlikeli hem de ilaçlama ya da dışarıdan gelebilecek pek çok şeye karşı dayanıklı haşerelerdir. Daha önce yapılan bir deneyde ortalama ölçülere sahip ve Dünya’nın her yerinde rastlanılan türden bir akrebin alınarak eksi 200 santigrat derecede dondurulduğu ve sonrasında çözüldüğü ve buna rağmen yaşamaya devam ettiği görülmüştür. Bunun dışında dışarıdan bedenine uygulanan herhangi bir baskıya da kolay kolay yenilmeyen bir canlı olan akrepler yalnızca profesyonel akrep ilaçlama hizmeti alınarak yok edilir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72