İstanbul’un işlek ve elit semtlerinden biri olan Akatlar’dan gelen haşere ve kemirgenlerle ilgili şikâyet ve talepler üzerine, İstanbul Beşiktaş şubemize bağlı olan Akatlar böcek ilaçlama servisimiz uzun süredir bu bölgede zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimize ulaşarak, sizde talep ve şikayetlerinizle ilgili uzman desteği alabilirsiniz.

Nefes aldığımız her alan, soluduğumuz hava eğer, kötü koku, nem ve rutubete benzer pis kokular hissediyorsanız, evinizde çok çeşit haşerelerin olduğunu bilmenizde fayda var.  Zamanla bakteri taşımacılığı rolünü üstelenecek haşereler, sizlere mikrop ve salgın hastalıklar bulaştıracaktır.

Peki, siz bu durum için önlem almayı düşünüyor musunuz?

Mücadele ve Yöntemler

Eğer cevabınız evetse devamında aklınızdan geçen planları hissedebiliyorum. Üzülerek belirtmemde fayda var. Bireysel mücadele ya da piyasadan ucuza alacağınız korsan bir ilaç size, sevdiklerinize ve de bütçenize zarardan başka bir şey katmayacaktır. Aksine zararlarını sayarak bitirmek mümkün değil. Alacağınız ilaç lisanssız, bandrolsüz, yasadışı üretimi olan bir ürün olacaktır. Bu ürünü evde uygulamaya koymak için, mutlaka ilkel ve amatörce yöntemlere başvuracaksınız. Böylece kalitesiz ilacın derinize, cildinize sağlayacağı alerjik reaksiyonlar, bulantı ve zehirlenme gibi sorunlarla baş başa kalacaksınız.

Siz ilaçlama uygulamalarını ve yöntemlerini neden dert ediyorsunuz ki?

Akatlar böcek ilaçlama servisimiz size ilaçlama uygulamalarıyla ilgili her aşamada profesyonel destekleri esirgemeyecektir.  Sadece aramanız yeterlidir. Modern ve son teknoloji uygulama ve yöntemlerimizle, duvarınıza, eşyalarınıza, zemin ve yer basma ahşaplarınıza hiçbir leke gelmeden, hiçbir iz kalmadan ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Akatlar Böcek İlaçlama, İstanbul Beşiktaş’ta 7/24 açık ve kapalı tüm alanlarda profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

7/24 müşteri temsilcimizi arayarak randevu talebinde bulunabilir veya internet sitemiz üzerinden talep formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72