Firmamız Ağva böcek ilaçlama şubesiyle Ağva yerleşim bölgelerinde, her mahallede böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Özellikle farelerin mesken tuttuğu alanlardan kurtulmak ve farelerin hastalık yaydığı alanlardan temizlenmek istiyorsanız, firmamızın sunduğu hizmetlerden sizlerde hemen yararlanın. Dünyanın hemen hemen her yerinde insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen haşereler bunula da kalmayıp, ev ve iş yerlerimizde kullandığımız mobilya, giysi ve eşyalara da ciddi zararlar vermektedir. Yeryüzünde yaşayan diğer hayvan türlerine nazaran, girdikleri alanda hemen konuşlanan ve üreyerek çoğalan haşereler bu yönleriyle insan sağlığını ciddi anlamda tehdit edebilmektedir. Bu zararlı parazitlerin önüne bir set çekilmediği takdirde yaygın ve salgın hastalıklara neden olabilecekleri unutulmaması gereken en önemli etkendir.

Mücadele Yöntemleri ve Teknikleri

Haşereler genellikle akşamları boy göstermektedirler. Gündüzleri girmiş oldukları alanlarda saklanan ve geceleri karanlığın bastırmasıyla yiyecek avına çıkan haşereler, bir yandan besin kaynağı arayışlarını sürdüren öte yandan evdeki pek çok özel eşyalarımıza da zarar vermektedirler. Asırlarca haşerelerle mücadele konusunda yetersiz kalan insanlar, ilkel yöntemlerin çare olamayacağını anlamış ve bu yönde hizmet veren güvenilir böcek ilaçla firmalarının kapılarını çalmışlardır. Ancak bu durumda yetmez. Çünkü her böcek ilaçlama firması kesin ve somut veriler sunmaz.

Bu yüzden firmamız yaklaşık 20 yıllık deneyimi ve tecrübeleriyle Ağva böcek ilaçlama şubemizde sizden gelen talepleri en doğru ve en modern şekilde sizlerin hizmetine sunmaktadır. Firmamızın çalışma ilkeleri, öncelikle gelen taleplerin en doğru şekilde hizmete açılması durumudur. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamız, ilaçlama yapılacak alanın tespitini ve alanını ölçer. Daha sonra bu alanlarda yuvalanmış haşerelerin türlerini tespit eder. Sırasıyla mekanın açık veya kapalı alanlarda mı gerçekleşebileceğinin notlarını alır. Bu işlemler bittikten sonra, ilaçlama yapılacak bölgede kullanılacak olan ilacın türüne karar verilir. Sıklıkla kullanılan yöntemler arasında; kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ve fare istasyonları yöntemleridir.

Haşerelerin cinsine ve alanın büyüklüğüne göre de bir fiyatlandırma çalışması yapılmaktadır. Ancak kalite, güven ve ekonomik fiyatlandırma bizim işimizdir. Bunun için yapmanız gereken tek şey 7/24 hizmet veren çağrı merkezlerimizden randevu almak. Müşteri temsilcimiz sizin için en uygun zaman dilimini sunacaktır. Bu sayede alanlarınızı işgal eden ve sağlığınızı zedeleyen tüm haşerelerden kurtulmanız mümkün olacaktır.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72