Sektörde yer alan bir çok ilaçlama firmasından biri olan , profesyonel ekiplerle ev ve iş yerlerinde haşere ilaçlama hizmeti vermektedir.

İstanbul yaklaşık olarak 15 milyon insanın yaşadığı büyük bir şehirdir. Bu kadar kalabalık bir şehir, güzelliklerin yanında bir çok sorununu da içinde barındırmaktadır. Günümüzün en büyük sorunlarından olan böcekler, İstanbul’da yaşayan vatandaşlarımız için de büyük bir sorun haline gelmiştir. Bu hususta kendine has çözüm ve yöntemleri ile Acil Böcek İlaçlama firması güvenilir bir hizmet vermektedir.

Firmanın Çalışma Alanları

Genel olarak özetlemek gerekirse çalışma alanlarını tüm açık ve kapalı bölgeler kapsamaktadır. Yani bu demek oluyor ki evinizden tutun da bahçenize kadar tüm bölgelerde ve tüm böcek türlerine karşı ilaçlama yapılıyor. Çalışma alanlarından bir kaçı:

 1. Ev ve yaşam alanları
 2. İş yeri gibi çalışma ortamları
 3. Bahçe ve tarım ürünlerinin yetiştirildiği seralar
 4. Topluma açık alanlar
 5. Devlet daireleri
 6. Hastane ve okul gibi alanlar

Referanslarını incelediğimizde yukarıdaki sayılı ortamların çoğunda büyük işler yapmış olan şirket, müşterilerine sunduğu kesin çözüm odaklı çalışma prensibi ve iş ahlakı ile piyasada hatırı sayılır konum edinmiştir.

İlaçlama Yöntemleri

Acil İlaçlama firmasının nitelikli elemanları, gördükleri eğitimin ardından sahada gösterdikleri teknik ve yöntemler ile müşteri memnuniyetini kazanmaktadırlar. Firma bünyesinde haşerelerle mücadele için uygulanan yöntemler:

 1. Jel ilaçlama yöntemi
 2. Kokusuz ilaçlama yöntemi ile çevreye en az derecede zarar
 3. Kokulu ilaçlama

Bu yöntemler dışında fare, pire, kene ve akrep gibi canlılara özel olarak uygulanan, piyasada bulamayacağınız derecede etkili ilaçların kullanıldığı bir çok yöntemleri bulunmaktadır. Tarihinin yıllar öncesine dayanması, bu sektördeki edindikleri tecrübenin kaynağını oluşturmaktadır.

Neden Acil İlaçlama ?

İstanbul böcek ilaçlama hizmetinden faydalanmaya karar verdiğinizi düşünelim. Peki neden bu yazıda bahsettiğimiz firmayı tercih etmelisiniz ?

 • Fiyatları ortalama bir ilaçlama firmasına nazaran gayet ekonomik.
 • İlaçlama elemanları işlerinde tecrübeli ve eğitimli kişiler.
 • Çağrı merkezinde çalışan personel konuya hakim ve sizin ne yapmanız gerektiği konusunda yönlendirebilecek düzeyde.
 • Periyodik ilaçlama uygulaması ile kalıcı çözüm sağlama.

Güvenilir Bir Firma

Şirket, sunmuş olduğu garantili hizmet ve yılların tecrübesi ile alanının 1 numaralı ismi olmuştur. Firmamızın sahip olduğu tecrübe ve yıllardır birlikte çalıştığı iş ortaklarını referans olarak kabul edebilirsiniz. Ev gibi yaşam merkezlerinin yanında çok büyük şirketlerin düzenli olarak ilaçlama hizmetlerini, ihalelerini alan firma sektörde güvenilirlik olarak üstün bir saygıya sahiptir.

İletişim Bilgileri

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nde toplam 14 şubesi bulunan firmanın iletişim bilgilerine acil ilaçlama iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. Firma 7/24 hizmet vermektedir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72