Kokulu ilaçlama

Kokulu ilaçlama

FacebookFacebook 0

Kokulu ilaçlama

 KOKULU İLAÇLAMA

ULV ismi ile bilinen püskürtme yöntemi ile uygulanan Kokulu ilaçlama, haşerelerin yoğun olarak görüldüğü alanlarda gerçekleştirilir. Firmamızın uyguladığı bu teknik, en etkili yöntemlerden biridir. Haşereler üzerinde son derece etkilidir. Böylece yaşam alanlarınızda, haşere ve böceklere karşı kalıcı sonuçlar elde edilmektedir. 

Sıvı, jel ve kokusuz yöntemlerinin eksik kaldığı alanlarda devreye giren bu teknik kontrol sağlanması en zor olan haşere türleri üzerinde bile etkili olmaktadır. 

Kokulu İlaç Yönteminin Özellikleri

  • Açık ve kapalı bütün yaşam alanlarında kullanılabilir.
  • En küçük ve dar haşere yuvalarında bile sonuç verir.
  • Püskürtme yöntemi ile uygulanmaktadır.
  • Haşere yumurtalarının tümü üzerinde de büyük etki sağlamaktadır.
  • TSE ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla uygulanmaktadır.

 

Haşere İle Mücadele İşlemi Sonrasında Yapılması Gerekilenler

  • Alan kokulu ilaç uygulaması sonrasında en az iki saat kapalı tutulmalıdır.
  • Bu yöntem sonrasında birkaç gün ıslak temizlik yapılmamalıdır.
  • Uzman personellerimiz sizleri böcek ile mücadele işlemi öncesinde ve sonrasında yapmanız gerekenler konusunda bilgilendireceklerdir.
  • Bu yöntem dışında haşere böcek sürüngen ve kemirgenlere karşı uygulanan diğer yöntemlerimiz Kokusuz İlaç, sıvı ilaç, jel ilaç ve Fare İstasyonlarıdır.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları böcek haşere veya kemirgenin türüne, alandaki yoğunluğuna, alanın büyüklüğüne, işlem yöntemine, uygulamada kullanılacak ilacın yoğunluğu ve miktarına gibi değişik faktörlere göre değişiklik göstermektedir. İnsanların birçoğu haşerelerle mücadele ederken profesyonel uygulamaların maliyetli olacağını düşünerek, geleneksel ve bireysel yöntemler ile bu sorundan kurtulmaya çalışıyor. Ancak bu durum kendi içerisinde risk barındıran bir seçenek. Ölümcül riskler taşıyan çok zararlı böcek haşere ve kemirgen türlerine karşı en başta kendi hayatınızı riske atmış olursunuz. Bazı böcek türleri ile bireysel mücadele etmek mümkün değildir. Diğer taraftan fabrika, imalathane, atölye, hastane, okul, bahçe gibi büyük ve insan sirkülâsyonunun çok olduğu alanlarda kişisel yöntemler hem diğer insanların sağlıkları açısından ciddi sorunlar oluşturabilir, hem kalıcı ve etkili bir sonuca ulaşmanızı sağlamaz, hem de yanlış uygulamalar bu tür tehlikeli ve zararlı canlıların daha fazla çoğalmasını ve yayılmasını sağlayabilir. Tüm bunlar göz önünde bulundurulacak olursak bu sakıncaları yaşamak maddi anlamda da size daha pahalıya mal olacaktır. Bu durumda geriye kalan tek çare profesyonel mücadele uygulaması yaptırmak olur. Uygulama fiyatları ve aklınıza takılan bütün sorular için firmamızı arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek ilaçlama nasıl yapılır sorusu en çok cevap arayan soruların başında yer almaktadır. Haşerelerle mücadele ederken insanların üzerinde önemle durdukları hususların başında günlük yaşantılarına devam edip edemeyecekleridir. Bu nedenle haşere ve böceklerle mücadele etme yöntemlerinin ne şekilde yapıldığı ve bunun insan yaşamına nasıl yansıdığı konusu merak uyandırmaktadır. Mücadele işlemini zahmetli ve zaman alan bir işlem olarak görüyor. Hâlbuki profesyonel müdahale işlemi doğru bir firma ile anlaşıldığı sürece oldukça basit ve kısa bir işlemdir. 

Sorunun yanıtına gelecek olursak;

İlk adım olarak ilacın uygulanacağı alan işlemin koşullarına uygun hale getirilir.

Kullanılan eşyalar ve çocuklar uygulamanın yapılacağı bölgeden uzak tutulmalıdır.

Son olarak işlem bittiğinde ortam en az 2 saat havalandırılarak, ilacın etkisinden arındırılır.

Birkaç saat süren işlem sonrasında haşerelerden kurtulmuş ve sağlığınızı tehdit eden unsurları ortadan kaldırmış olursunuz.

Kokulu ve diğer tüm mücadele yöntemlerimiz uygulanırken, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanmakta ve işlemlerimizi donanımlı personellerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Tüm yöntemlerimiz ekonomik fiyatlarda uygulanmaktadır. Uygun ödeme seçeneklerimiz ve tüm bölgelere sağladığımız 7/24 hizmetle sektörde lider firma olma özelliğine sahibiz. Firmamızda günün her saati ulaşabilir randevu ve haşere ilaçlama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 5+2=
İstanbul Hemen Ara
|
İzmir Hemen Ara
|
Kocaeli Hemen Ara