Kene ilaçlama

Güvenli, Profesyonel, Garantili

Yaşam alanlarınızda meydana gelen fare problemlerinin kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.

Nasıl Yapılır?

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Asalak grubunda yer alan ve genellikle kan emerek beslenmekte olan keneler, hayvan ya da insanların derilerine nüfuz ederek, bu süreç zarfında çeşitli bakteri ve mikrobun canlılara geçmesine neden olabilmektedir.

Küçük yapılı olmaları ve gözle görülmeleri zor olabilen kenelerin, canlıların vücuduna yapışmış olması bazı durumlarda farkedilemeyebilir. Kene insan vücuduna yerleştikten bir süre sonra salgılamış olduğu bakteriler nedeniyle insan bünyesinde farklı tepkimelere neden olacaktır. Bu nedenle sağlık açısından oldukça tehlikeli bir canlı olan kenenin, yaşam alanlarımızdan zaman kaybetmeden temizlenmesi gerekmektedir. Güneş Böcek İlaçlama firması olarak, etkili ilaçlama yöntemlerimiz ile İstanbul, Kocaeli ve İzmir genelinde profesyonel kene ilaçlama hizmetleri sağlamaktayız. Sizler de hizmetlerimizden faydalanarak tüm kene problemlerine kısa sürede son verebilirsiniz.

Kenenin Özellikleri

  • 3 bacaklı olarak doğmakta olan keneler, gelişme sürecini tamamladıklarında 8 adet bacağa sahip olmaktadırlar.
  • Boyları yaklaşık 5mm ila 1.2 cm aralığında bulunmaktadır.
  • Yassı ve oval bir vücut yapıları bulunmaktadır.
  • Genellikle kan emerek beslenmektedirler. Fakat ot, çalılık, yeşillik, ağaç dipleri gibi alanlarda yaşamaktadırlar. Kan emme işlemini gerçekleştirmek için insan ya da hayvan vücuduna yerleşmektedir.
  • Yumurtlama sistemi ile üremekte olan keneler, tek seferde 20 ila 50 arasında yumurta bırakabilmektedirler.
  • Kenelerin yaşam döngüsü 4 evreden oluşmaktadır. Bu evreler yumurta, larva, nimf ve ergin olarak adlandırılmaktadır. Larva aşamasındayken konak olarak seçtikleri canlının kanını emerek beslenmektedir. Beslenme işlemi tamamlanınca bu canlıları terk ederek kabuk değiştirmektedir. Bu şekilde nimf aşamasına geçiş yapmış bulunmaktadır. Daha sonra tekrar beslenme aktivitesini gerçekleştirerek ergin evresine geçmektedir.
  • Keneler, konakçı olarak yerleşmiş oldukları canlıların kanını emerken çeşitli bakteri ve mikrobun bu canlılara nüfuz etmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle insan ve hayvanlarda çeşitli hastalıkların oluşmasına zemin hazırlamaktadır.
  • Sağlık açısından tehlike arz eden kenelerin, bulundukları ortamlardan profesyonel ilaçlama işlemleri ile uzaklaştırılmaları gerekmektedir.

Kene İle Mücadele

Keneler, konakçı olarak yerleşmiş oldukları canlıların bünyesinde çeşitli reaksiyonların meydana gelmesine neden olmaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden biri kan emerken salgılamış olduğu bakteri ve mikroplardır. Keneler, kendilerini kolaylıkla belli eden canlılar olmadığı için vücudumuza kenenin yerleşip yerleşmediğini teyit etmemiz bazen mümkün olmamaktadır. Baş dönmesi, mide bulantısı gibi belirtiler meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda mutlaka en yakın sağlık kuruluşuna müracaat edilerek bir tetkik yaptırılması gerekmektedir.

Haşere ilaçlama konusunda en etkili yöntemleri sunuyoruz.

Güneş İlaçlama bünyesinde yaptıracak olduğunuz kene ilaçlama uygulamaları hem oldukça etkili ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sunmuş olduğu profesyonel kene ilaçlama hizmetleri karşılığında ekonomik fiyatlar talep etmekte olan firmamız, hizmet verdiği tüm il ve ilçelerde aynı fiyat politikasını uygulamaktadır.  

Kene İlaçlama

Güvenilir Kene İlaçlama Hizmeti

Yaşam alanlarımıza yerleşmiş ve problem oluşturmayı sürdüren kenelerin, oluşturacağı zararların önüne geçebilmek adına profesyonel böcek ilaçlama firmaları aracılığıyla ilaçlanması ve ortamdan uzaklaştırılması gerekmektedir. Güneş Böcek İlaçlama olarak, uzman ekiplerimiz ve insan sağlığını tehdit etmeyen ilaçlarımız ile birlikte güvenilir kene ilaçlama hizmetleri sağlamaktayız. Sıvı ilaçlama işlemleri, kene problemlerinin çözümünde sıklıkla tercih etmekte olduğumuz yöntemlerdir. Sıvı ilaçlar, alan ne kadar geniş olursa olsun ulaşılması güç olan dar aralıklar da dahil her yeri etkisi altına almakta ve kısa sürede kalıcı sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır. Firmamızın sağlamış olduğu garantili ve güvenilir kene ilaçlama hizmetlerinden dilediğiniz gün ve saat içerisinde faydalanmanız mümkündür.

Kene İlaçlama Fiyatları

İlaçlama yapılan alanların metrekare cinsinden genişliği, kullanılan ilaç miktarı ve bazı zorlu durumlar için gerçekleştirilen ilaçlama tekrarları, kene ilaçlama fiyatları belirlenirken firmamızın dikkate aldığı hususlardır. Güvenilir ve kesin sonuca ulaştıran ekonomik kene ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz ile 7/24 iletişime geçebilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Son yayımladığımız içeriklere göz atın

Dikkatinizi çektik mi? Daha çok içerik görün

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72