Jel ilaçlama

Jel ilaçlama

FacebookFacebook 0

Jel İlaçlama

 Jel ilaçlama yöntemi, haşere mücadelesinde uygulanan tekniklerden en önemlisidir. Bu yöntemde ilaç, damlatma şeklinde ufak noktacıklar halinde sürülmektedir. Özellikle de yuvada bulunan ve görünmeyen zararlı canlıların etkisiz hale getirilmesinde son derece başarılı sonuçlar veren jel ilaçlı yöntemde, son derece modern ve gelişmiş bir teknik ile yapılmaktadır. Uygulama diğer yöntemlere oranla daha pratiktir. Hamam böceği familyasına bağlı olan karafatma, kakalak, kalorifer böceği gibi haşerelerden kurtulmak için en fazla tercih edilen müdahale yöntemi olan jel ilaçlı teknik, evinizi ya da ofisinizi terk edip gitmenize gerek yoktur. İşlem sonrasında Yaşamınız hiçbir şekilde etkilenmeyecektir

.

Jel İlaç Tekniğinin Fonksiyonları

Jel ilaçta, haşere ve böcekler ilaca yönelmektedirler. Bunun sebebi ise işlemde kullanılan ilacın tat ve koku açısından oldukça cazip olmasıdır. Ayrıca bu ilacın kokusu insanlara herhangi bir rahatsızlık vermediği için uygulamanın yapıldığı esnada, mekânı terk etmenize gerek kalmamaktadır. Hamamböceği familyasına bağlı olan haşereler ilacın kokusunu alır almaz ilacı tüketirler. İlacı tüketen haşere yuvasına gider ve bir süre sonra ölür. Ölen haşereyi yuvada bulunan diğer haşereler de yerler. Bu şekilde tek bir damla ilaç ile çok sayıda haşere aynı anda zehirlenmiş olur. Böylece mekândaki mevcut haşere problemi ortadan kaldırılmış olur.

Jel İlaçlamanın Özellikleri

Jel ilaçlama akışkan bir kıvamı olmaması nedeniyle uygulanan alanın dışına taşmaz ve risk oluşturmaz.

Haşerelere özgü içeriği olduğu için diğer hayvanlara ve de insanlara hiçbir zarar vermez.

En avantajlı yanı, mekânı terk etmek zorunda kalmadan ilaçlama yapılabilinmesidir.

Kokusu rahatsızlık vermez. Bu nedenle rahatça fazla miktarda kullanılabilir.

Jel ilaçlaması yapılmadan önce herhangi bir hazırlığa gerek yoktur

İlaçlama yapıldıktan sonra herhangi bir temizlik yapmaya gerek yoktur

Kalıcı özelliği ile mekânda uzun süreli koruma sağlar.

  Evinizde bulunan haşereye karşı uygulanacak ilaçlama yöntemini öğrenmek için hemen 444 88 18 numaralı çağrı merkezimizi arayarak uzmanlarımıza danışın.

DİĞER İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 8+8=
İstanbul Hemen Ara
|
İzmir Hemen Ara
|
Kocaeli Hemen Ara