İzmir Böcek İlaçlama

İzmir ilaçlamaŞirketimiz, böcek ve fare ilaçlama sektöründe yıllardır İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinde şubeleri bulunan ilaçlama şirketimiz, İzmir böcek ilaçlama şubesi ile bu ilde tüm ilçe ve semtlerde 7gün 24 saat boyunca açık ve kapalı tüm alanlarda hizmet vermektedir. İlaçlama personellerimiz, uygulama sonrası tüm belgelerini müşterilerine sunmaktadır.

Şirketimizin, İzmir böcek ilaçlama şubelerinde kullanmakta olduğu ilaçlar insna sağlığına zararsız ilaçlardır. İşlemlerimiz, ekiplerimiz tarafından titizlikle uygulanmaktadır. İzmir'de ilaçlama hizmeti veren şirketler arasında en ekonomik fiyatlarla ve garantili yöntemlerle hizmet veren nadir firmalardanız. Şubemizin İzmir'in tüm semt ve mahallerine araçlı servisleri bulunmaktadır.

Firmamız, kene, fare, örümcek, kırkayak, fındık faresi, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım / çatı faresi, tahtakurusu, akrep, hamam böceği, çıyan, yılan, tahta kurdu, kırkayak, ağaç kurdu, çiyan, tespih böceği, kalorifer böceği, karafatma, pire, Amerikan- Alman- Oryantal hamam böceği, tesbih böceği, bit gibi daha birçok haşere ve kemirgen türleri üzerinde uygulamalarda bulunmaktadır.

Şirketimizin İzmir'de hizmet verdiği ilçeler;
Aliağa , Balçova , Bayındır , Bergama , Beydağ , Bornova , Buca , Çeşme , Çiğli , Dikili , Foça , Gaziemir , Güzelbahçe , Karaburun , Karşıyaka , Kemalpaşa , Kınık , Kiraz , Konak , Menderes , Menemen , Narlıdere , Ödemiş , Seferihisar , Selçuk , Tire , Torbalı , Urla , Bayraklı olmak üzere bu ilçelerin tüm semt ve mahallelerine servislerimiz bulunmaktadır.

İzmir böcek ilaçlama şubelerimiz daire, ev, bahçe, konut, dükkan, bahçe, tarla, bağ, yat, fabrika, tersane, dershane, işyeri, sağlık ocağı, dispanser, yurt, yuva, anaokulu, kreş, havalandırma, depo gibi alanlarda ve iç/dış tüm yaşam alanlarında garantili yöntemlerle hizmet vermektedir.

Şirketimizin bünyesinde çalışan ziraat mühendisleri tarafından özel olarak hazırlannan ilaçlar, alanında uzman personellerimiz tarafından titizlikle uygulanmaktadır. İzmir böcek ilaçlama şubelerimiz günün her saati araçlı ekipleri tüm semtlerde hizmette tüm haşere ve fare türleri üzerinde uygulamada bulunmaktadır.

Böcek ilaçlama İzmir'de uygun fiyatlarla ve garantili yöntemlerle yalnızca firmamız tarafından uygulanmaktadır.

İzmir genelinde en ekonomik fiyatlar ile hizmet veren firmamız, kalite standartlarından asla ödün vermemektedir. İzmir

İzmir'de hangi böcek ilaçlama firmaları kaliteli hizmet vermektedir?

Ancak yaz aylarında haşerelerin çoğalmasıyla birlikte, ilaçlama yapan firmaların sayısı da artmaktadır.  Çok ucuz ilaçlama fiyatları ile ilaçlama yapan ve sağlığı tehdit eden ya da hiçbir etkisi olmayan ilaçlar kullanan bu sahte firmalardan tarafından kesinlikle hizmet alınmamalıdır.

Evimde pire ve hamam böceği var. İki haşere türü için de tek uygulama yeterli olur mu?

Böcek ilaçları, haşere türlerine göre hazırlanır ve bir haşere için etki gösteren böcek ilacı, diğeri için göstermeyebilir. Ancak özellikle açık alanlarda birçok haşere türü sorun yaratmaktadır. Bu durumda, profesyonel firmalar, özel karışımlar hazırlayarak işlem yapmaktadır. İzmir'de özellikle, Çeşme, Urla, Kuşadası gibi ilçelerde birçok haşere türü aynı alanda görülmekte ve sorun yaratmadır. Bu gibi durumlar için profesyonel İzmir böcek ilaçlama servisleri tarafından özel içerikli haşere ilaçları kullanılması en doğru ve en etkili sonucu verecektir. Buna karşın, tecrübeli olmayan İzmir böcek ilaçlama servislerinin tek uygulamada yeterlilik sağlayamayacağı da unutulmamalıdır.

Böcek ilaçlarının sağlığımız açısından zararı nedir?

Böcek ilaçları, kimyasal maddeler içerdiğinden insan sağlığı açısından sorun yaratabilir. Direkt solunması durumunda ölüme dahi neden olabilen haşere ilaçlarının, profesyonel teknikler ile uygulanması şarttır. Özellikle İzmir, İstanbul, Kocaeli gibi kalabalık alanlarda yapılan haşere kontrollerinde kullanılan ilaçların profesyonel olarak uygulanması şarttır.  Kaliteli hizmet veren firmalar, sağlık açısından hiçbir tehlike oluşturmamakla birlikte, haşerelerin yanı sıra bakterileri de yok ederek, sağlık açısından koruma sağlamaktadır.

İzmir'de haşere kontrol fiyatları ne kadardır?

İzmir ilaçlama servisleri, farklı böcek ilaçlama ücretleri ile uygulama yapabilmektedir. Ekonomik ücretler ile uygulamada bulunan firmaların önemli çoğunluğu, basit ilaçlar kullandığından, sağlığı tehdit eder. Bu nedenle İzmir böcek ilaçlama servisleri tarafından hizmet almadan önce, belgelerini kontrol etmek gereklidir. Bundan sonraki aşamada haşere kontrol ücretleri üzerinde konuşulması en doğru yoldur. İzmir böcek ilaçlama fiyatları, ilaçlanacak alana ve firmanın kalite ve garanti kıstasına göre değişiklik gösterebilmektedir.

İzmir'de hizmet alabileceğim firmalar hangileri?

İzmir?de kaliteli şekilde haşere mücadele hizmeti veren servislerin sayısı oldukça azdır. Bu haşere kontrol servisleri arasında, alanında lider olan bocekilacflaması.gen.tr adresinden 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. İzmir böcek ilaçlama servisinden günün her saati hizmet alabilirsiniz.

İZMİR
Telefon : 0232 445 34 79

 

İZMİR'DE İLAÇLAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ İLÇE VE SEMTLER
Aliağa Dikili Menderes Tire
Bergama Karaburun Karşıyaka Kemalpaşa
Beydağ Selçuk Buca Bayraklı
Bornova Balçova Çeşme Gaziemir
Çiğli Seferihisar Karabağlar
Güzelbahçe Konak Bayındır
Ödemiş Narlıdere Urla Kınık
Kiraz Foça Menemen Torbalı
İzmir'in BÜTÜN İlçe ve Semtlerine 7/24 Garantili ilaçlama Servisimiz Vardır.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 1+9=
İstanbul Hemen Ara
|
İzmir Hemen Ara
|
Kocaeli Hemen Ara