Fare ilaçlama

Güvenli, Profesyonel, Garantili

Yaşam alanlarınızda meydana gelen fare problemlerinin kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.

Nasıl Yapılır?

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Kemirgen grubunda yer alan ve bu grubun en yaygın türü olan fareler, her türlü ortamda yaşamını sürdürebilen ve hızlı üreme yapılarıyla kısa sürede yoğun bir nüfusa sahip olabilen canlılardandır. Beslenme ve barınma ihtiyacı ile her türlü ortama uyum sağlayabilmektedirler.

İnsanların yaşam alanlarına da dahil olan bu canlılar, etrafa yaymış oldukları bakteri ve mikroplar ile ciddi boyutlarda tehlike arz eden hastalıkların oluşmasına zemin hazırlamaktadır. Bu nedenle ev, iş yeri, okul, hastane, fabrika, otel, cafe ve restoran gibi insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda fare probleminin teyit edilmesi üzerine çok fazla zaman kaybetmeden fare ilaçlama işlemlerinin başlatılması gerekmektedir.

Güneş Böcek İlaçlama firması olarak tüm haşere ve kemirgen problemleri üzerine çalışmalar yapmaktayız. Yaşam alanlarınızda meydana gelen fare problemlerinin kalıcı olarak ortadan kaldırılması için uzman ekipleri ile birlikte faaliyet gösteren firmamızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

  • Vücut yapılarının elastiki ve kıkırdak olması nedeniyle en dar alanlardan dahi rahatlıkla geçebilmektedirler.
  • Oldukça güçlü ve yenilenebilir bir diş yapısına sahiptirler. Kemirgen takımında yer alan fareler, her türlü eşyayı ve nesneyi rahatlıkla kemirebilmektedir.
  • Yaşadıkları ortamlara göre türü ve özellikleri değişen fareler, çeşitli ebatlarda görülebilmektedir.
  • Fareler koloni halinde yaşamaktadırlar ve bulundukları ortamda kısa sürede hakimiyet kurarlar.
  • Beslenme ve barınma ihtiyaçlarını karşılayabilmek için insanları yaşadığı her türlü alana yerleşebilmektedirler. Ev, iş yeri, cafe, restoran, çatı katı, bodrum katı, tarla gibi alanlar sıklıkla bulundukları mekanlardır.
  • Etrafa yaymış oldukları bakterilerle insan sağlığı üzerinde ciddi boyutlarda hasara neden olmaktadırlar. Veba, verem, tifüs, humma gibi ölümcül hastalıklar, farelerin etrafa yaymış
    oldukları bakterilerden kaynaklanmaktadır.
  • Oluşturduğu zararların önüne geçebilmek adına profesyonel ilaçlama firmalarının sağlamış olduğu desteklerden faydalanılmalı ve fare problemlerine kısa süre içerisinde son verilmelidir.

Haşere ilaçlama konusunda en etkili yöntemleri sunuyoruz.

Güneş İlaçlama bünyesinde yaptıracak olduğunuz fare ilaçlama uygulamaları hem oldukça etkili ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sunmuş olduğu profesyonel fare ilaçlama hizmetleri karşılığında ekonomik fiyatlar talep etmekte olan firmamız, hizmet verdiği tüm il ve ilçelerde aynı fiyat politikasını uygulamaktadır.  

Fare İlaçlama

Güvenilir Fare İlaçlama Hizmeti

Fareler genellikle geceleri aktif olan ve dolaştıkları alanlara mutlaka bir iz bırakan, bıraktıkları izler sayesinde farkedilen canlı türlerinden biridir. Bu canlılar, yaşam alanlarınıza dahil olduktan kısa bir süre içerisinde yoğun bir nüfusa sahip olarak, istila durumu oluşturacaktır. Kısa sürede bu denli hızlı
bir şekilde üreyebilmelerinden dolayı fare problemleri, kişisel yöntemlerle imha edilememektedir.

Profesyonel böcek ilaçlama firmaları, fare problemlerinin ortadan kaldırılması için özel olarak geliştirmiş oldukları etkili ilaçlama yöntemleri ile hizmet sağlamaktadır. Bu yöntemler, problemi kalıcı olarak ortadan kaldırmakta olan ve insan sağlığı üzerinde de herhangi olumsuz bir etkisi bulunmayan
güvenilir yöntemlerdir.

Güneş İlaçlama olarak, uzman ekiplerimiz ile birlikte özel olarak geliştirmiş olduğumuz ilaçlama yöntemlerini uygulamaya alarak, yaşam alanlarınızda meydana gelen tüm fare problemlerini güvenilir bir şekilde ortadan kaldırmaktayız. Sıvı ilaçlama yöntemleri, fare problemlerinin ortadan kaldırılması için sık sık tercih etmekte olduğumuz yöntemlerdir. Sıvı ilaçlar, kokulu ve kokusuz olarak ikiye ayrılmakta olup, buharlama ve püskürtme teknikleri ile uygulanmaktadır. Geniş ya da dar her türlü alana kolaylıkla nüfuz eden sıvı ilaçlar, insan sağlığını olumsuz etkilemeyen ve kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşılmasını sağlayan etkili ilaçlardır.

Fare problemleri, yoğun nüfusa sahip olmaları nedeniyle oldukça teknik yöntemler ve cihazlarla ortadan kaldırılmalıdır. Geniş alanlarda meydana gelen yoğun fare istilalarını genellikle fare istasyonu adı verilen aparatlar ile ortadan kaldırabilmekteyiz. Bu aparatlar, içindeki ilaca sadece farelerin ulaşım
sağlayabileceği şekilde tasarlanmış olan ve diğer canlıları ilaçtan koruyan özel aparatlardır.

Ayrıca aparatın içinde bulunan ilacın dış etkenlerden korunmasına da yardımcı olmaktadır. İlaca rahatlıkla ulaşan fareler, ilaçla temas ettikten kısa bir süre sonra imha olmaktadır. Güvenilir fare ilaçlama hizmeti sağlamış olduğumuz firmamıza, 7/24 ulaşım sağlayabilir, destek talebinde bulunabilirsiniz.

Son yayımladığımız içeriklere göz atın

Dikkatinizi çektik mi? Daha çok içerik görün

Fare ilaçları nelerdir?

Fare problemlerinin ortadan kaldırılması için çok sayıda ilaç ve ilaçlama yöntemi geliştirilmiştir. Bazı ilaçlar, evde kendi müdahalelerimizde kullanabilmemiz için tasarlanmıştır. Fakat bu ilaçlar, yüksek oranda kimyasal maddeyi içinde barındıran ve insan sağlığını ciddi boyutlarda olumsuz etkileyecek karışımlardır.

Bu nedenle bu ilaçlardan ziyade profesyonel fare ilaçlama firmalarının sağlayacağı hizmetlerden faydalanmak çok daha doğru olacaktır. Kokulu ve kokusuz olarak ikiye ayrılmakta olan sıvı ilaçlar, fare problemlerinin ortadan kaldırılması için oldukça etkili ilaçlardır. Fare istasyonları da yine bu problemlerin kalıcı olarak kaldırılması için tercih edilmekte olan bir diğer etkili yöntemdir.

Fare nerede yaşar?

Fareler, beslenme ve barınma ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri her türlü alanda yaşayabilirler. Yaşam alanlarına göre yapısal olarak farklılıklar gösterebilmektedirler. Tarla, çatı katları, bodrum katları, kanalizasyon ve lağımlar sıklıkla görülmekte oldukları alanlardır.

Fare türleri nelerdir?

Çok sayıda türü bulunan farelerin en yaygın olanları, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi ve tarla faresi ve sıçandır.

Fare ilaçları nelerdir?

Fare problemlerinin ortadan kaldırılması için çok sayıda ilaç ve ilaçlama yöntemi geliştirilmiştir. Bazı ilaçlar, evde kendi müdahalelerimizde kullanabilmemiz için tasarlanmıştır. Fakat bu ilaçlar, yüksek oranda kimyasal maddeyi içinde barındıran ve insan sağlığını ciddi boyutlarda olumsuz etkileyecek karışımlardır. Bu nedenle bu ilaçlardan ziyade profesyonel fare ilaçlama firmalarının sağlayacağı hizmetlerden faydalanmak çok daha doğru olacaktır. Kokulu ve kokusuz olarak ikiye ayrılmakta olan sıvı ilaçlar, fare problemlerinin ortadan kaldırılması için oldukça etkili ilaçlardır. Fare istasyonları da yine bu problemlerin kalıcı olarak kaldırılması için tercih edilmekte olan bir diğer etkili yöntemdir.

Fare ilaçlama nasıl yapılır?

Fare ilaçlamaları, sıvı ilaçlar ve fare istasyonları ile gerçekleştirilmektedir. Problemin mevcut olduğu alanın özelliklerine göre en etkili yöntem uygulamaya alınarak, kontrol sağlanmaktadır.

Güneş İlaçlama firması olarak, buharlama ve püskürtme teknikleri ile uygulamakta olduğumuz sıvı ilaçlar, ulaşılması güç olan dar aralıklara dahi nüfuz ederek, fare problemlerini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Sıvı ilaçlar aynı zamanda farelerin geride bırakmış oldukları kirli havanın

temizlenmesinde en etkili ilaçlardandır. Fare istasyonları, geniş alanlarda oluşan yoğun fare istilalarının ortadan kaldırılması için tercih edilen ilaçlama tekniklerinden biridir. İlacı dış etkenlerden koruyan ve diğer canlı türlerinin ilaçtan etkilenmemesini sağlayan fare istasyonları, farelerin ilaca
teması neticesinde kalıcı sonuçlara ulaştırmakta ve tüm problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Pire ilaçlama Fiyatları Ne Kadardır?

Pirelerin görüldüğü alanlarda ilaçlama yaptırmak şart olmakla beraber, bu haşerelerin yoğunluğuna bağlı olarak farklı yöntemler ve ilaç dozu kullanılmalıdır. İlaç yetersiz kalırsa, bu haşereler yok olmayacaktır. Bu nedenle doz ayarlamasının doğru yapılması gereklidir.

Pire ilaçlama fiyatları da, bu parazitleri yok etmek için kullanılan pire ilacı dozuna göre belirlenir. Alanın büyüklüğü arttıkça kullanılan pire ilacı da artacağından, ücreti de artış gösterecektir. Pireden kurtulmak için çok ucuz fiyatlar ile uygulama yapan şirketler konusunda ise dikkatli olunması ve bu firmaların kullandığı ilaçlara dikkat edilmesi gereklidir.

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72