Bit ilaçlama

Güvenli, Profesyonel, Garantili

Yaşam alanlarınızda meydana gelen fare problemlerinin kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.

Nasıl Yapılır?

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Kan emerek beslenen ve genellikle hayvan veya canlılar üzerinde asalak olarak yaşamını sürdüren bit haşeresi, kısa sürede çok sayıda üremekte ve bulunduğu alanda istila durumu oluşturmaktadır.

Genellikle hayvanların tüyleri arasında ya da insanların saçları arasında yaşamayı tercih etmekte olan bitler, kan emerek beslendikleri için çeşitli bakteri ve mikrobun canlılar arasında taşınmasına da neden olabilmektedir. Bu sebepler tehlike arz etmekte olan bitlerin, çok fazla zaman kaybetmeden bulunduğu ortamdan temizlenmesi gerekmektedir. Bit ile mücadele işlemleri hızlı üreme yapıları göz önünde bulundurularak profesyonel böcek ilaçlama firmalarının sağlayacağı hizmetlerle gerçekleştirilmelidir. Güneş Böcek İlaçlama olarak İstanbul, Kocaeli ve İzmir genelinde bit ile ilgili yaşamakta olduğunuz tüm problemleri profesyonel yöntemlerimiz ile ortadan kaldırmaktayız. Bit ilaçlama hizmetlerimizden dilediğiniz gün ve saat içerisinde faydalanabilirsiniz.

Bitin Özellikleri

  • Ortalama boyları 0,5 ile 5 mm arasındadır.
  • Kanemici grubunda yer almaktadırlar ve asalak olarak yaşamaktadırlar.
  • Hayvan ve insanların kanlarını emerek beslendikleri için genellikle hayvanların tüyleri arasında ve insanların saçlarında rastlanılabilmektedir.
  • Yumurtlama sistemi ile üremektedirler ve tek seferde çok sayıda yumurta bırakabilmektedirler.
  • Bit yavrusuna sirke adı verilmektedir.
  • Ortalama ömürleri 1 ay kadardır. Fakat üreme durumları aktif olarak devam ettiği için yok olmaları gibi bir durum söz konusu değildir.
  • Bit problemleri bulaşıcı problemlerdir. Bu nedenle bulundukları ortamda hızla yayılabilmektedirler.
  • Yoğun üreme yapıları ve yayılma hızları nedeniyle kişisel müdahalelerle imha edilmeleri oldukça zordur.
  • Profesyonel böcek ilaçlama firmalarının geliştirmiş oldukları teknikler ile bit probleminin üstesinden gelmek çok daha kolay olacaktır.

Bit İle Mücadele

Bit problemlerinin ortadan kaldırılması için çeşitli ilaç ve ilaçlama yöntemi geliştirilmiştir. Özellikle insanların sağlarına yerleşmekte olan bitlerin bu alandan uzaklaşması için özel şampuanlar üretilmektedir. Bu şampuanlar ile bit probleminin önüne geçilebilmektedir. Fakat seri olarak üremekte olan ve bulaşma riski taşıyan bitlerin kalıcı olarak ortamdan uzaklaştırılması için profesyonel ilaçlama tekniklerine ihtiyaç duyulmaktadır. Böcek ilaçlama firmaları, özel ilaçlama yöntemleri ile yaşam alanlarınızda meydana gelen tüm bit problemlerini ortadan kaldırmaktadır.

Haşere ilaçlama konusunda en etkili yöntemleri sunuyoruz.

Güneş İlaçlama bünyesinde yaptıracak olduğunuz bit ilaçlama uygulamaları hem oldukça etkili ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sunmuş olduğu profesyonel bit ilaçlama hizmetleri karşılığında ekonomik fiyatlar talep etmekte olan firmamız, hizmet verdiği tüm il ve ilçelerde aynı fiyat politikasını uygulamaktadır.  

Bit İlaçlama

Güvenilir Bit İlaçlama Hizmeti

Güneş Böcek İlaçlama firması olarak, insan sağlığını tehdit etmeyen güvenilir ilaçlarımız ve uzman ekiplerimiz ile birlikte kısa sürede çözüme ulaşmakta ve bit problemlerini kalıcı olarak ortadan kaldırmaktayız. Sıvı ilaçlama yöntemleri bit problemlerinin çözümünde sıklıkla tercih etmekte olduğumuz ilaçlama yöntemlerinden biridir. Geniş ya da dar alanların dezenfekte edilebilmesi için oldukça etkili olan sıvı ilaçlar, buharlama ve püskürtme teknikleri ile uygulanmaktadır. Bu teknikler sayesinde kısa sürede sonuca ulaşılmakta ve tüm bit problemleri ortamdan uzaklaştırılmaktadır.

Bit İlaçlama Fiyatları

Bit ilaçlama fiyatları, ilaçlama uygulanan alanların genişliği ve tekrarlanan işlem sayısına bağlı olarak kullanılan ilaç miktarı göz önünde bulundurularak firmamız tarafından belirlenmektedir. Güneş Böcek İlaçlama olarak sağlamakta olduğumuz güvenilir ve ekonomik bit ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz ile 7/24 iletişime geçebilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Dikkatinizi çektik mi? Daha çok içerik görün

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72